2737
2734
عنوان

بلاخره کاربریمو بهم برگردونند

74 بازدید | 9 پست

دلم برای اون کاربرای قدیمی تنگ شده ،،،، کاربر dokhe , سیندرلا ، دختر سفید برفی و خیلی های دیگه که الان نیستن کلن جو اینجا خیلی عوض شده قبلن فقط متعهل ها و بچه دارا بودن الان حتی بچه های راهنمایی هم هستن 😂😂😂 قبلن راجع به بارداری و زناشویی حرف میزدیم الان همش شده کراش و دوست پسر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه جوری این سایت پوست اندازی کرده و کاربرای قدیمی ریختن جاشون کاربرای جدید دراومده که الان شما با این تاریخ عضویتت رسما مادربزرگ سایت محسوب میشی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جوری این سایت پوست اندازی کرده و کاربرای قدیمی ریختن جاشون کاربرای جدید دراومده که الان شما با ای ...

قبلن حتی کاربرای سال ۹۳ یا ۹۴ هم بودن الان همه ۱۴۰۲ 😂

2731
قبلن حتی کاربرای سال ۹۳ یا ۹۴ هم بودن الان همه ۱۴۰۲ 😂

من ۸۹ هم یادمه.

متاسفانه کاربران قدیمی خوب و فهمیده دیگه نمیان. خیلی از کاربران جدید هم بلانسبت اصلا شعور ندارن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738