2737
2739
عنوان

یزدیا شیرازیا کرمانی های عزیز...

1856 بازدید | 171 پست

چند وقته دلمون میخواد بریم یه شهر دیگه زندگی کنیم

واقعا تهران برامون خسته کننده شده،از طرفی همسرم آسم داره امسال بخاطر آلودگی ۴ ۵بار رفتیم بیمارستان آنقدر ریه اش درگیر شد شغل خودمو همسرم هم طوریه که یسری شهرا میتونیم منتقل بشیم از لحاظ شغل مشکلی نداریم، اینجا هم خونه مال خودمونه نهایت اجاره میدیم.

به نظرتون واسه تغییر محل زندگی باید چه چیزایی رو در نظر بگیریم؟؟بین این ۳تا شهر میتونین راهنماییم کنین

مثلا کرمان و شیراز چند بار رفتیم ولی یزد تا حالا خودم نرفتم ولی دوستای یزدی داشتم میدونم هر ۳تا شهر مردمشون واقعا خوبن فرهنگشون هم با اینکه باهم متفاوته ولی باهاش اوکی ام

Life is too short to not enjoy

من کرمانیم شیراز و یزد هم رفتم

یزد هوا خیییلی گرمه

کرمان هم امکانات نداره برای کسی ک تهران بوده زجر اوره اینقدر بی امکاناتی

برای شما بهترین گزینه شیرازه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اصالتن یزدی ام ولی بخاطر شغل همسرم کرمان میشینیم هردو شهرعالین البته همه جای ایران سرای من است ولی یزد تابستوناش نسبت به کرمان گرم تره 

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2728

ببین اب و هوا رو باید در نظر بگیری 

فرهنگ خودتون و فرهنگ اون شهر 

کرمانو نمیدونم ولی شیراز اب و هوای خوبی داره 

ولی یزد گرم و خشک و سرد و خشکه 

یا یزد محیطش بسته تره تا شیراز 

رو شیراز حساب نکن فک کنم خودمون از بی آبی امسال تلف شیم شیراز اصلا بارون نیومده امسال 

تهرانم همینه امسال تابستون اکثر شهرا  جیره بندی میشن

2738

من شیرازی هستم اینجا آب و هوا فوق العاده هست 

میوه و این چیزا هم وفور نعمت 

اما خیلی شلوغ شده دیگه قیمت خونه ها خیلی گرون شده....

خواهر شوهرم یزدی موقعیت کاری عالی دارن اما شهرشون با احترام برای غریبه ها ب نظرم دلگیر

خب برو یزد هم اول یه چند روز بمون بعد تصمیم بگیر... هیچکی نمیگه ماست من ترشه... بستگی داره خودت چی بخوای و رفتار و فرهنگت چجوری باشه... یزدی ها آدم های خیلی خوبی هستن، از بقیه شهر ها بهتر و قابل اعتماد تر... ولی خب اگه خیلی اهل گردش و تفریح و بزن برقصی شیراز از این نظرا شاد ترن... 

رو شیراز حساب نکن فک کنم خودمون از بی آبی امسال تلف شیم شیراز اصلا بارون نیومده امسال 

کرمانم نیومده خدا به دادمون برسه امسال خدا کنه بارون بیاد

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
من کرمانیم شیراز و یزد هم رفتم یزد هوا خیییلی گرمه کرمان هم امکانات نداره برای کسی ک تهران بوده زج ...

جدی؟ من تو سفرم به کرمان خیلی به امکاناتش دقت نکردم بیشتر تفریحی بود

ممنون از نظرت

2706