2733
2739
عنوان

یزدیا شیرازیا کرمانی های عزیز...

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 171 پست
رو شیراز حساب نکن فک کنم خودمون از بی آبی امسال تلف شیم شیراز اصلا بارون نیومده امسال 

اگه عقلشون بکشه و یکم کمتر اختلاس کنن انگاری دارن از خلیج فارس کانال آب درست میکنن یکم مشکل کم آبی حل بشه البته اگه بکنن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو شیراز حساب نکن فک کنم خودمون از بی آبی امسال تلف شیم شیراز اصلا بارون نیومده امسال 

وای منم استرس همین دارم پارسال تابستان خیلی سخت گذشت امسال چیکار کنیم شما کدوم منطقه هستین

2731
یزد نیا که آلودگی شهراش از تهرانم بیشتره، هزار تا کارخونه تو میبد و اردکان زدن تقریبا بیشتر روزای زم ...

ای بابا...

واقعا وضعیت آب و هوا افتضاحه انگار همه جا

Life is too short to not enjoy

ولی اگه یزد خواستی بیا طرفای تفت آب و هواش فک کنم خوبه شما  تهران بودی اگه برا سرکار رفتن یخورده توراه باشی مسافتش زیاد باشه ب نظرم مشکی نداشته باشی عادت کردین تا یزد بری خیلی تو راه نیستی

2740
ببین اب و هوا رو باید در نظر بگیری  فرهنگ خودتون و فرهنگ اون شهر  کرمانو نمیدونم ولی شیر ...

اره یزد مذهبی ترن

فکر کنم هر ۳تا شهر خیلی گرمن🤕

جدی؟ من تو سفرم به کرمان خیلی به امکاناتش دقت نکردم بیشتر تفریحی بود ممنون از نظرت

اره کرمان برای گردش خوبه اما مثلا ده شب همه مغازه ها بسته هستن

مترو ک نداره 

اتوبوس هر ساعتی و همه جای شهر نیست عین تهران 

از نظر دکتر هم ک اصلاااا با یزد و شیراز و تهران قابل مقایسه نیست..

برای خودمون خوبه چون تو امکانات اونجا نبودیم ولی مثلا مامان من ک بچه شهر بزرگه اینجا بعد بیست سال هنوز براش مسخره هست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
یزدیها آدمهای آروم و ملیحی هستن اما شیراز پر جنب و جوش و پر از هیجانه آلودگی هم نداره. امکاناتش ...

اره خیلی آروم و مهربونن

شیرازی ها بیشتر خوش میگذرونن 

2706