2733
2734

من ۵دقیقه پیش خواب بودم تو خواب همسرم ولی با جثه بزرگتر بود حوله حمام خودمون تنش بود منو با یه دست بلند کرده بود وبا یه دست هم دهنمو گرفته بود من خیلی داد زدم تو خواب و یهو بیدارشدم ما تو حال میخوابیم پسرم وسط ما خوابیده شوهرم نزدیک دم دره من تو خواب و بیداری دیدم ک شوهرم با حوله تنی از خانه خارج شد فوری صداش زدم فلانی میری بیرون یهو شوهرم خواب بودجواب داد نه چی میگی 😭😭حالم خیلی بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکرت مشغول بوده یا استرس چیزی تو ذهنت مونده هنوز

فیلم ترسناک نبین

یک ساعت قبل خواب به گوشی دست نزن تلویزیون هم نبین

یکم آب بخور 

مثانه‌ات رو خالی کن

اگه دم دسته میوه ای چیزی بخور

به نام خدا بگو و سعی کن بخوابی

تاپیک های منم فردا سر بزن.♡

فکرت مشغول بوده یا استرس چیزی تو ذهنت مونده هنوز فیلم ترسناک نبین یک ساعت قبل خواب به گوشی دست نزن ...

اصلا آدم ترسویی نیستم ولی خیلی بد بود خداکنه برای هیچکس پیش نیاد با دیدن حالم شوهرم هم میترسه 🤦

من یبار بین خواب و بیداری بودم  و تختم بودم چشامم بسته داشت خوابم میبرد یهو خیلی واضح صدای بابامو شنیدم ک اسممو صدا کرد ولی اصلا نترسیدم برعکس واسم شیرین بود چون دو ساله که بابامو ندارم😔

وای منم تجربه مشابه دارم

هنوز از یاد او یش تن و بدنم میلرزه

یه شب خواب دیدم کنار یه آدم خیلی درشت هیکل با لباس سر تا پا سفید که سرشم با پارچه سفید بسته بود خوابیدم.تو خواب نگاهش میکردم و برام سوال بود چرا انقدر بزرگه و این کیه من پیشش خوابیدم.یهو از خواب بیدار شدم دیدم همون آدم کنارمه

تو حال میخوابیدیم اون موقع.سریع بلند شدم دویدم تو اتاق درو بستم.نفس نفس میزدم از ترس چیزی که دیده بودم.بعد چند لحضه درو باز کردم ازگوشه در نگاه کردم دیدم همونجا همسرم خوابیده و هیچ خبری نیست

وای منم تجربه مشابه دارم هنوز از یاد او یش تن و بدنم میلرزه یه شب خواب دیدم کنار یه آدم خیلی درشت ...

وای بالآخره یکی پیدا شد مثل من براش پیش اومده .منم خیلی میترسم بخدا قشنگ دیدم از در خونه رفت بیرون تا صداش زدم گفتم میری شوهرم جواب داد متوجه شدم چخبره

اصلا آدم ترسویی نیستم ولی خیلی بد بود خداکنه برای هیچکس پیش نیاد با دیدن حالم شوهرم هم میترسه 🤦

درکتون می‌کنم تجربه مشابهی داشتم 

ترسو بودن معنی نداره آدمیزاده دیگه