2737
2739
عنوان

قرص واسه عفونت 🥺

64 بازدید | 13 پست

سلام خانوما. من خیلی وقت بود عفونت نگرفته بودم دو هفته پیش قبل از پریودیم گرفتم و دوبار کرم واژینال زدم ولی پریود شدم نشد ادامه بدم.حالا از دیشب یکم دارم خارش و التهاب میگیرم و نگاه که میکنم انگار ترشح چم داره تغییر میکنه و ب پنیری تبدیل میشه. چه قرصی بخورم ک خوبم کنه تو چند روز؟🥺و از این بدتر نشم،فقط کرم واژینال بزنم اثر می‌کنه برام یعنی ؟ توروخدا کمکم کنید عفونتم شدید ک میشه واقعا داغون میشم همین الان افسرده شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه امکانش داری برو دکتر  اگه نه میترانوزول بخور با کرم واژینال معمولا ۳ روزه اثرشو میتونی ببی ...

ن نمیتونم برم فعلا

نمیدونم چرا باز عفونت گرفتم خیلی مراقبم اما...😓

میترانوزول خوبه؟ مث آزیتو واس معده بد نیست؟ بعد چقد بگیرم چجوری استفاده کنم ؟

2738
دکتربمن گف بدنت ضعیف میشه سرخود نباید آنتی بیوتیک بخوری زود عودمیکنه اینجوری

یعنی نخورم از اون ؟

کرم واژینال زیر شکممو خیلی درد میاره و اذیت میشم وقتی می‌خوام استفاده کنم 🥺 پدرم در میاد ای خدا 

ن نمیتونم برم فعلا نمیدونم چرا باز عفونت گرفتم خیلی مراقبم اما...😓 میترانوزول خوبه؟ مث آزیتو واس ...

برای من دکتر نوشته بود هر ۱۲ ساعت ی دونه با دوز ۲۵۰ میخوردم . با کرم واژینال  معمولا بر سه روز میتونی بفهمی که خوب شدی 

عوارض جانبی هم داره چند موردی ولی من فقط،یکم حالت تهوع و سر گیجه داشتم  شابد برد تو اینجور نباشه

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه
برای من دکتر نوشته بود هر ۱۲ ساعت ی دونه با دوز ۲۵۰ میخوردم . با کرم واژینال  معمولا بر سه روز ...

منم کرم واژینال و ک استفاده میکنم همیشه زیر شکمم درد میگیره و یذره حس حالت تهوع اما اذیتم نمیکنه فقط زیر دلم خیلی درد میگیره ، اما خب دیشب رفتم کلوواژیسین گرفتم قرص و ترسیدم سر خود مصرف کنم 😑

منم کرم واژینال و ک استفاده میکنم همیشه زیر شکمم درد میگیره و یذره حس حالت تهوع اما اذیتم نمیکنه فقط ...

دکتر من گفت شیرینی‌جات کم مصرف کنم ولی ماست زیاد بخورم

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه