2737
2739

میدونم کسی نمیخونه ولی مونده تو دلم میخوام فقط بنویسم آروم شم برام دعا کنین❤🙃

اینقدر داداشم رو دوست دارن همیشه اون تو اولویت بوده 

تا ۱۸ سالش شد ماشین انداختن زیر پاش ولی حالا که من ۱۸ سالم شده دوتا ماشین تو خونست حتی نمیدن من باهاش تمرین کنم برم امتحان شهریمو بدم

۱۸ سالش شد واسش گیم نت زدن اونم چه گیم نتی دو طبقه پر سیستم و ایکس باکس و اینا بعدشم تو ۲۱ سالگی رفت دوست دخترشو گرفت مامانم سرتا پاشو طلا خریده دست رو هرچی بزاره واسش میخره خرج عروسی و جهاز و خونه هم با مامانم ایناست رسما داداشم هیچی نداره گوشی داداشم خراب شد سریع رفت واسش بهترین گوشیو خرید من یکساله گوشیم خرابه هیچوقت حتی بهش فکرم نکرده واسم بخره

فقط یه مانتویی که واسه زنداداشم خرید شد ۵ تومن بعد برای من یه جورابم نخرید عید

الانم من اول مهندسی برق روزانه قبول شده بودم قزوین بعدشم فرهنگیان دعوت به مصاحبه شدم هی تو گوشم خوند برو برو رفتم و قبول شدم فقط بخاطر اینکه شاید یکبار به چشمش بیام شاید یکبار واسش کافی باشم بعدش الان دارن نقشه حقوقشو میکشن میگن من یخچال داداشم رو بخرم اگه هم نه بیام دیگه باهام حرف نمیزنه مامانم 

خیلی دلم گرفته من چه فرقی دارم؟حتی دختری که تازه ۸ ماهه اومده خونشون و همش داره بهشون بی احترامی میکنه بیشتر واسشون عزیزه تلوزیون خونمون ۶۵ اینچ ال‌جی بود تازه خریده بودیم اومد گوشیشو پرت کرد تلوزیون شکست یکبار نگفتن چرا شکستی من شنیدم که گفت فدای سرم شکوندم خوب کردم ناراحت شدم مامانم اومد زد تو دهنم به تو نمیرسه ناراحت بشی به تو ربطی نداره 

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

منم همینطوری بودم مثلاً من اجازه نداشتم خونه دوستم برم یا اونا بیان خونمون یا اصلا اجازه بیرون رفتن نداشتم بعد داداش ...تو سن ۱۴ سالگی دوستشو که به صورت مجازی آشنا شدن از اصفهان کشوند خونه‌ی ما واسه یه مدت طولانی موند خونمون 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😔😔😔

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

۳ ماهه کمرشو عمل کرده مامانم گفتنی نیست وظیفمه ولی تا دستشویی و کارای شخصیشو انجام می‌دادم دانشجوم آرایشگاه میرم ولی باز خونرو دست گل میکردم ناهارشو میذاشتم بعد میرفتم بیرون ولی یه چندبار زنداداشم اومد غذا پخت هنوز که هنوزه میگه تو برام کاری انجام ندادی اون اومد غذا پخت فلان

چرا هیچوقت کارای من دیده نمیشه؟چرا هیچوقت به من افتخار نمیکنن؟

داداشم دانشگاه غیر انتفاعی عمران میخونه مدرسشم همش نمراتش پایین بود ولی همیشه توجیح میکردن میگفتن نه هوشش خوبه فلان من تیزهوشان قبول شدم دانشگاه دولتی قبول شدم فرهنگيان قبول شدم یکبار نگفتن افرین انگیزه بگیرم

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2740

خواهر شوهر من حتی غذا که درست میکنه میگه الهی بمیرم پسرم کم خورد یا میخام این غذا رو برا پسرم درست کنم یا الهی بمیرم فلانی این چیز رو میخاست نتونستم درست کنم.بعدم علنی میگه پسرم با همه فرق میکنه اونم دو تا دختر داره.منم همیشه به شوخی میگم فک کنم تو مردن نداری و الا با این همه تبعیضی که میزاری خدا حسابتو میرسه اون دنیا🤭ولی راه به راه پسر ۱۹ سالشو میبوسه🤐

زندگی قبل تو سوتفاهم بود نفس مامان😘😘                     (کاربری دست دو نفره)

هیچوقت یادم نمیره پنجشنبه شب ازش ۲۰۰ هزار تومن پول خواستم گفت ندارم بس کن چقدر تو پرتوقعی فردا رفت یه سرویس طلا واسه زنداداشم خرید واسه خودشم یه گردنبند ۵۰ گرم خرید.من هنوز تو این خونم من دختر مجردم ۱۸ سالمه برم تو خیابون محبت از یکی دیگه بگیرم خوبه؟

مرسی که دارین میخونین من هیچکسو ندارم درد و دل کنم همیشه میام اینجا مینویسم❤🥺

مرسی که دارین میخونین من هیچکسو ندارم درد و دل کنم همیشه میام اینجا مینویسم❤🥺

منم ی خواهر 22 ساله دارم شده آینه دق من. خوب شد ازدواج کردم وگرنه نابودم میکردن

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ی خواهر 22 ساله دارم شده آینه دق من. خوب شد ازدواج کردم وگرنه نابودم میکردن

از ازدواجت راضی؟

2706