2733
2739
عنوان

چرا باید پدر مادر بین بچه هاشون فرق بزارن؟🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 43 پست
خب خداروشکر باز اونجا آرامش دارین ایشالا که همیشه خوشبخت باشین😍❤

بدون ک با چن تا مثال از ازدواج های موفق خودتو تو چاله نندازی ازدواج خوبه ولی به وقتش به زار یکم رو پاهای خودت راه بری شاید به نتایج دیگ ای رسیدی 

میشه واسه چیزایی ک میخوام کلی انرژی مثبت بفرستین یا دعا کنین معدلم ۱۸.۳۵ بشه و نفر دوم شم🤍🌱
خب خداروشکر باز اونجا آرامش دارین ایشالا که همیشه خوشبخت باشین😍❤

اسی چجوری مدیرت زمان داری 

جدی افرین 

بنظر من زبون داز باش وگرنه بقیه جاها هم نمیتونی حقتو بگیری

زبون بکش حقتو بخوا حرف بزن

نه ساکت بشین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پولاتو الکی واسه اینا خرج نکن..پس انداز کن واسه آینده خودت...واضحه که وقت ازدواجت خودشونو میزنن به ندارم و آه وناله...دنبال توجهشون هم نباش...برو دنبال علایقت ورزش کن ...خودتو ارتقا بده ...رهاشون کن

دبیر🌱
تیزهوشان درس خوندین؟ آفرینننن به این همه پشتکارتون باید بدونین ک واسه یه ۱۸ ساله ک دانشگاه میره اون ...

اره عزیزم .قربونت برم انگیزه گرفتم 🥲❤

اره سخت بود باز خوبه یه طوری انتخاب واحد کردن سه روز قزوین بودم ۴ روز کرج بودم میرفتم آرایشگاه و درسامو میخوندم الانم که فرهنگیان همین کرج قبول شدم خوب شد چون نزدیکه خونمونه ولی بنظرم این اشتباه نکنین دانشگاه راه دور اگه بتونی خوابگاه بمونی خوبه ولی اینطوری که هی در رفت و آمد باشی نه چون خستگی زیادی داره به مام خوابگاه نمیدادن میگفتن بومی حساب میشه کرج 

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2742
اره عزیزم .قربونت برم انگیزه گرفتم 🥲❤ اره سخت بود باز خوبه یه طوری انتخاب واحد کردن سه روز قزوین ب ...

مرسییی خوب و کامل توضیح میدی تا وقتی ک دانشجو قزوین بودی بازم ۱۰ تومن در امد داشتی؟ یا از وقتی اومدی کرج و رفت و امدت کمتر شد به این رسیدی؟

میشه واسه چیزایی ک میخوام کلی انرژی مثبت بفرستین یا دعا کنین معدلم ۱۸.۳۵ بشه و نفر دوم شم🤍🌱
مامان من انقدر از فرق گذاشتن می‌ترسه میگه نکنه خدا قهرش بگیره یا دل یکی از بچه ها بشکنه مادرت کاشکی ...

خدا عمرشو زیاد کنه.دقیقا. نمیدونم والا اینم سرنوشت من شده دعا کنین واسم بهتر بشه اوضاع .هیچی منو اینقدر خسته و ناراحت نمیکنه جز اینکه از مادر پدرمم محبت نبینم

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
مامانم میگه چون من خودم ندیدم این چیزا واسه این انجام میدم خودم سربلند باشم ولی واسه دختر خودش ناماد ...

این حرفاتو ک به تو توجهی نمی کنه بهش میگی؟

به نظرم بگو

مرسییی خوب و کامل توضیح میدی تا وقتی ک دانشجو قزوین بودی بازم ۱۰ تومن در امد داشتی؟ یا از وقتی اومدی ...

نه دانشجو قزوین که بودم همش پول رفت و آمد اینا میشد بعد کار رنگ و کراتینم زمان میخواد تا جا بیفتی فعلا دارم واسه اون هزینه میکنم تا جا بیفتم اما اگه بیام فرهنگیان هم از اونجا حقوق دارم هم دیگه این حقوقی که قبلا از تدریس خصوصی و آرایشگاه درمیاوردم همش خرج نمیشه برای دانشگاه 

بعد بخاطر اینم فرهنگیان رو انتخاب کردم که میشه صبح تا ظهر مدرسه باشم بعد از ظهرا برم ارایشگاه

2740
نه دانشجو قزوین که بودم همش پول رفت و آمد اینا میشد بعد کار رنگ و کراتینم زمان میخواد تا جا بیفتی فع ...

عالییییی 

این حرفاتو ک به تو توجهی نمی کنه بهش میگی؟ به نظرم بگو

نمیدونم چیجوری بگم مثلا یه اعتراضی کنم برمیداره داد و هوار میکنه بابامم پشت بندش که اگه حرفی نزنم اینطوری بهتره واسم

ولی نمیدونم چطوری سیاست داشته باشم هم دیگه زیاد ازم توقع نداشته باشن به زندگی خودم برسم هم این حقوقمو ازم نگیرن

نمیدونم چیجوری بگم مثلا یه اعتراضی کنم برمیداره داد و هوار میکنه بابامم پشت بندش که اگه حرفی نزنم ای ...

نمی دونم تا حالا تو این شرایط نبودم تو بدترش شاید بودما ولی با پروئی کارمو جلو بردم نمی دونم تو خانواده شما جو چطوره ولی من هر موقع فک کنم حق باهامه(منطقی فک می کنما نه احساسی) دیگ بیانش می کنم و خیلی به حرف بقیه توجهی نمی کنم 

نمی دونم تا حالا تو این شرایط نبودم تو بدترش شاید بودما ولی با پروئی کارمو جلو بردم نمی دونم تو خانو ...

افرین خوشم اومد همیشه همینطوری باش حقتو بگیر👍😍

افرین خوشم اومد همیشه همینطوری باش حقتو بگیر👍😍

گلم از من می‌شنوی درآمدت رو نگو پیششون. فرهنگیانو میدونن، از درآمد آرایشگاه که خبر ندارن. برای خودت جمع کن پس انداز کن. طلا بگیر حتی شده ی چیز خیلی کوچیک. بعد از چند سال یه پشتوانه داشته باشی .  

منی که تجربه فرق دیدنو داشتم تو هر چی هم تلاش کنی نظر پدر مادرت رو جلب کنی بازم کار خودشونو میکنن.   ی راهکار به ذهنم میرسه اونم اینه که با برادرت صمیمی بشی، خواسته هاتو از طریق اون اجرا کنی.  الان سنش کمه، به مرور که سنش رفت ۲۵ به بالا،اختیارات همه چیو میدن دست اون، شما فردای روز میخوای ازدواج کنی،جهازم نمیگیرن، خجالت زده میشی پیش شوهر و خونواده ش. پس بهتره داداشت رو بکشی سمت خودت.   محبت کن بهش.  یجوری هم رفتار نکن خانمش حساس بشه.  حتی اونم با آرایشگاه و این چیزا جلب خودت کن. مثلا بگه با تو میخواد بره خرید. باش برو خرید، از مانتو و هرچیزی جفت بخر. بگو مثه خواهرمی بیا ست بپوشیم.از هر چیزی به نفع خودت استفاده کن. 

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.