2737
2734

سلام من تازه فهمیدم بچه سوممو باردارم خیلی کمک لازم دارم. قدیم خیلی مشکل مالی داشتیم. ولی الان میتونم بگم کسی بیاد کمک. یکی میومد هفته ای یک بار  حدودا . ولی خیلی حسودی میکنه همش میگه شما خیلی پولدارین. این دفعه که فهمید باردارم گفت حتما دستتون به دهنتون میرسه سه تا آوردین من بودم نمیتونستم. بعد قیمت پنیر رو چک میکنه ! هر دفعه میپرسه  خونتون رو چند خریدین. دیگه انقد حرف میزنه من کلافه شدم. گفتم نیاد. حالا موندم چیکار کنم ! کمک ندارم . زنگ بزنم شرکتیا ؟ میگن خوب نیستن. به آشنا هم سپردم برای کارگر

به خانوادمم نگفتم باردارم. از استرس دارم میترکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولن که هیچوقت نباید در حدی صمیمی شذ که به خودش اجازه بده سوال بپرسه و... من خودم به شخصه ضربه خوردم 

دومن کسی رو که  نمی شناسی پاشو تو خونت باز نکن خیلی عواقب داره یا دوربین بزاربم حتی 

یه سرویس طلا برده شد ازمون  

2740

عزیزم آدم حسود و تنگ نظر تو خونت راه نده از دفعه بعد هم که کارگر آوردی اصلا صمیمی نشو زیاد رو نده من یه کارگر جوان همسن خودم داشتم انقدر حرف میزد فضولی میکرد ردش کردم یکی آوردم سنش بالاست اما انقدر خانوم و باشخصیت البته سالهاست می‌شناسمش 

به شرکتی ها بگو اونا اموزش دیده ان

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من دلم برای کارگرتون سوخت😔

درسته نداره و مجبوره کارگری کنه اما باز هم معنی نداره چشم نداشته باشه خوشبختی کسی رو ببینه یا حسادت کنه فضولی کنه باید خودشو کنترل کنه

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.
2706