2737
2739

رفته بودم ی مهمونی مختلط که همه هم دیگه رو میشناختیم همه زن و شوهر بودیم بعد ک میخواستم برم مهمونی من ی لباس پوشیده برداشتم حالا یکم تنگ بود شوهرم اول مخالفت نکرد بعد موقع رفتن ک پوشیدم گف چی میخای لینو بپوشی گفتم ۴ روز دارم بهت میگم اقا ناراحت شد گف این چ وضعی گفتم من شال سرم کردم کسی قرار نیست جایی ببینه خلاصه اینکه غر زد ک تو جنبه نداری بعد ک رفتیم خوش دید همه لختن  چیزی نگف من ی شال سر کرده بودم ی گوشه وایساده بودم همه میگفتن بابل چرا شالتو برنمیداری شوهرم که دید همه اینجور میگن هی میگف بردار شالتو گفتم ول کن راحتم موقع رقصیدن زن و شوهرا همه با هم میرقصیدن شوهر من کنار ی سری مردا بود و من رفتم با همسر دوستم و خانمش رقصیدم وقتی اومد کنارم همسرم، دستشو گرفتم دیدم زیاد میلی نداره ک با من برقص منم محل ندادم برای خودم رقصیدم ولی دیگه بعدش اومد با من رقصید اکی شد من اونجا با ی خانمی آشنا شدم دیدم شوهرم حال رقصیدن نداره رفتم وسط باهمون خانمه رقصیدم یهو ی مرد اومد جلو من قر داد من اخم کردم رومو اونور کردم شوهرم با عصبانیت اومد سمت من گف چه گوهی میخوری گفتم دارم میرقصم گف گوه خوردی با تو بهشتم برلی من جهننه زنای بقیه رو ببین یاد بگیر تو رفتی برای خودت دوست پیدا کردی گفتم من چیکار کنم که اون مرد اینکارو کرد گفتم لباس زنای دیگه رو ببین چرا اینارو نمیبینی همه زنای اونجا عرق خوردن ولی من لب نزدم چرا اینارو نمیبینی چرا همش منو تحقیز میکنی موقع برگشتن با دوست شوهرم برگشتیم بعدحرف دوران مجردیشون شد ک دختر بازی میکردن من گفتم خب چشمم روشن ب شوخی گفتم خانم دوستش گف عزیزم مهم اینه که الان تو رو داره همسرت بعد همسرم گف چی میخاستیم چیشد من هیچی نگفتم بعد سریع گف این متن پشت ماشین ی نفر خوندم خیلی دلمو جلو بقیه شکوند نمیدونم من مقصرم یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

😶😶بنظر من اینجور مهمونی ها نرید ک باعث بحث بشه 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
2740

جنبه ندارید نرید 

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

والا یا یکی با این قبیل مهمونیا مشکل داره یا مشکل نداره و میره، دیگه اینچیزا تو جمعی که افراد مستن و اینا طبیعی هرچند اشنا طرف هوشیار نیست شوهرشما باید درک میکرده و اگه خوشش نمیومده خب نمیرفته زورش که نکردن

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی کع چ حالیست:) 

کلا مخالفم با رفتن اینجور مهمونی ها

ولی خیلی جالبه 

خودش بره دید بزنه ولی تو نتونی لباسی که میخوای بپوشی؟😕

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
جنبه ندارید نرید 

مجبورتون که نکردن

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
2706