2737
2734

سلام.پسرم ۴سال و نیمه هست.چندماهه که مرتب مریضه.هرنوع ویروسی که این مدت بوده گرفته،مدام سرماخورده و.... .از اول مهر تاحالا حداقل ۱۰بار دکتر بردمش.بعد علائمش هم ایناست،گلو درد و تورم گلو،گوش درد خیلی خیلی شدید،سردرد شدید که پشت سرش هست و از درد. زیاد گریه میکنه،دل درد خیلی زیاد،کیپ شدن بینی،خروپف زیاد و... .عکس از لوزه هم گرفتیم گفتن یکم بزرگه.دیشب تاصبح از درد پشت سر داشت گریه میکرد همچنین گوش درد.امروز دوباره دکتر بردمش گفت اگه سردرداش چند روز هست و چند روز نیست بخاطر سرماخوردگی زیاد اینطور میشه.دل دردشم گفت ورم روده داره و دارو داده تا هفته بعد.از استرس سردرد و دل دردش حال خودمو نمیفهمم.کسی تجربه ای نداره؟خیلی میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر بچه ای دیدم مادراشون میگن فقط شکماشون درد میکنه ‌.

ویروس میگیرن در حد بستری در بیمارستان .

کلا همینطورین 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731

ببین این مریضی و تکرارش همه گیر شده دقیقا ازاول مهر تا الان منم با بچه هام درگیرهمین ویروسیم تا دوروز پیش که مجبور شدم بریم بیمارستان مفید دیدم اونجا قیامت بچه ها۴۰نفر با پرونده فقط تو صف بستری بودن تا بستری بشن بیمارستان هیچ تخت خال نداشت

یه سی تی اسکن از سرش میکردین....یه ازمایش کامل هم میداد...به هر حال این حجم بیماری تواین زمان طولانی ...

عزیزم دکتر گفت چون سردردش هرروز و مداوم نیست پیگیری نمیخواد

2740
عزیزم دکتر گفت چون سردردش هرروز و مداوم نیست پیگیری نمیخواد

پیگیر باش گلم ...برا اطمینان ....والا دکترا اندازه چی نمیفهمن....حتما ببر بچه رو ...ان‌شاءالله مشکلی نیست ولی محض اطمینان 

همه چی سردرد دل درد استفراغ  تب شدید سرفه طولانی قطاری عفونت گوش عفونت چشم

ببخشید عزیزم ازبس استرس دارم سوالام زیاد شد.کجای سرشون؟پسر من همش میگه پشت سرم درد میکنه