2737
2739

چی بهش بگم ولم کنه دیگه

خونم همیشه مرتبه بچه هامم همینطور درسمم میخونم کار میکنم آخر میکه دست و پا چلفتی

بزن‌تو دهنش 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دفعه اول باید برخورد جدی میکردید

حتی اگ گاهی خونه نامرتب باشه و ظرفا نشسته و.. هم حق نداره بگه.

جدی برخورد کنید و بگید دوست ندارید تکرار کنه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740

خود کم بینی داره میخواد تورو خورد کنه ک خودشو بکشه بالا محل نده بگو اگه دست و پا چلفتی ام بیخود کردی منو گرفتی کور ک نبودی

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

شوهر منم اینقدد بهم گفته بی دستو پا بی عرضه وقتی میخوام کاری انجام بدم هول میکنم واقعا گند میزنم کاش زبونشونو مار بزنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
منو با بقبه مقایسه میکنه فک میکنه من باید قابلیتای اونا رو هم داست هباشم

توام مقایسه اش کن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2706