2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نمیدونم شماره خارجی قبول میکنه یا ن

امتحان کنه شاید شد.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
واقعا خارجی تاپیک هات اینو نمیگه ها

کدوم تاپیکم اینو نمیگه؟ چه دلیلی داره بخوام دروغ بگم چی میرسه بهم؟ خارج بودن لزوما برای همه خوبه اصلا؟ چرا انقدر توهم توطئه دارید واقعا؟ چرا انقدر همه چیز براتون حسرت برانگیزه که تا یکی حرف می‌زنه بهش تهمت دروغگویی میزنید؟

چرا فکر میکنید من خودم نمیدونم کجان و با این جمله مه مطمئنی خارجی فکر میکنین خیلی زرنگین و مثلااااا مچ گرفتین؟

کدوم تاپیکم اینو نمیگه؟ چه دلیلی داره بخوام دروغ بگم چی میرسه بهم؟ خارج بودن لزوما برای همه خوب ...

فازت چیه ناموسا 

بیا منو بخور گفتی خارجم گفتم تاپیک هات اینو نشون نمیده هفت هشت تا تاپیک یه شکل زدی بعدشم چرا باید آرزو باشه واسمون اینکه قاچاقی بری خارج افتخار نداره 

دختر ترک 🥰 
فازت چیه ناموسا  بیا منو بخور گفتی خارجم گفتم تاپیک هات اینو نشون نمیده هفت هشت تا تاپیک یه شک ...

یعنی عقده از‌تک تک جملاتت میبارامیدوارم خدا چشم و دلتو سیر کنه که وقتی یکی یه موقعیتی داره که تو نداری بهش تهمت دروغگویی نزنی و بعدش هم که ضایع شدی بیای تهمت قاچاقی خارج رفتن رو بزنی

2706