2737
2734

اوائل فکر میکردم مادرش مخالفه و مانع میشه. بعد الان میبینم مشکل از خود طرفه که ثبات فکری نداره و تا قضیه جدی میشه به بهونه فکر کردن میزاره میره. دفعه آخری که برگشت گوشیش رو چک کردم دیدم تو ۱ ماهی که من نبودم با فامیلشون که ۱۶،۱۷ سالشه کلی روهم ریخته و حتی خیلی حرفایی زده که واقعا چندشم میشه بگم. که بیا بغلت کنم،بوست کنم. منم کلی گریه کردم که چجوری دلت اومد انقدر راحت نبودن منو پر کنی اونم اینجوری بعد خودشم گریه کرد که یه فرصت بده این دفعه فرق داره. من چون داغون بودم به مامانم گفتم اونم این موضوع رو بهونه کرد که نباید به مامانت میگفتی از چشمم افتادی با این کار. و اینکه الان تو شرایطی قرار دارم که فقط میخوام این روزا تموم شه بره، این بشه یه تجربه که حتی ۱ فرصت هم به کسی ندید کسی کع حتی ۱ بارم بره باز برگرده فایده نداره.

بهترپسره پررو که رفت

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار خواهر زاده منی اونم همچین چیزی براش شد 

یعنی دو ساله پسره تا دم خواستگاری میاد بعدش میزنه زیرش میگه نمیتونم تصمیم بگیرم هر چی هم به خواهر زادم میگم این ثبات نداره ولش کن گوش نمیکنخ 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام
2731
انگار خواهر زاده منی اونم همچین چیزی براش شد  یعنی دو ساله پسره تا دم خواستگاری میاد بعدش میزن ...

بعد مامانم میگه فکرکن دفعه بعد بیاد نامزد کنه باز بگه میخوام فکرکنم یهو بخواد عقد کنه بازم بازی دربیاره،یعنی سر هر مرحله یه اذیت. مگه دیوونم آخه کم اذیت نشدم تو این ۸ماه

بعد مامانم میگه فکرکن دفعه بعد بیاد نامزد کنه باز بگه میخوام فکرکنم یهو بخواد عقد کنه بازم بازی دربی ...

آفرین اینا قدرت تصمیم گیری ندارن فردا تو زندگی میخوان چه کنن

بعدش میگن می‌خواستی باهام ازدواج نکنی من همینم

دقیقا و اینم میگن که از اول منو اینجوری دیده بودی و شناخته بودی 

ان شاءالله یه کیس مناسب برات میاد و خوشبخت ترین میشی 

ان شاءالله همه جوونا خوشبخت بشن 

2740