2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ي پيج دارم حس هفتم همچين اسمي داره مركز ماساژ

اصفهان خيلي كارشون درسته

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
بزن تو‌نت دکتر بیرقدار نظراتو‌بخون دگتر کار بلد و مهربونیه

شما باهاش تجربه درمان داشتی؟

یه نفر کمرش درد میکنه یا دردش میفته تو مچ پا یا ران و .. .. سونو داده کلی قرص و ....

خدا خیرت بده این راهت جواب بده 

دعاگوت میشه  ♥️ 

بزن تو‌نت دکتر بیرقدار نظراتو‌بخون دگتر کار بلد و مهربونیه

عزیز اسم کوچیک دکتر یا ادرس مطبش رو میدونی؟ 

چون انگار با همین فامیلی یکی تو تهران هست یکی تو اصفهان 

تخصص دکتر چیه؟ 

لطفا ادرسش میدی ممنونم

سرچ كنيد مياد

دسترسي ندارم الان

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیز اسم کوچیک دکتر یا ادرس مطبش رو میدونی؟  چون انگار با همین فامیلی یکی تو تهران هست یکی ...

گلم دکتر محمد جواد بیرقدار دکترای کایروپراکتیک دارن بله پدرم دیسک گردن داشتن متخصص ارتوپد گفتن یا عمل کن یا ۶ماه کار نکن تا خوب بشی .یک جلسه رفتن پیش دکتر قولنج گردن رو گرفتن حرکات اصلاحی دادن خداروشکر بعد از 2هفته درد گردنش از بین رفت ولی بی حسی انگشت هنوز دارن که گفتن از عصبه با ورزشا درمان میشه رو به بهبود هستن

عزیز اسم کوچیک دکتر یا ادرس مطبش رو میدونی؟  چون انگار با همین فامیلی یکی تو تهران هست یکی ...

دوست عزيز اصفهاني ممنون ميشم عضو كانالم بشي تازه كانال زدم به حمايتتون نياز دارم لينكش داخل امضام هست 🌹🥺

ميشه عضو كانال ايتام بشي🥺قيمتام خيلي ارزونه به حمايتتون نياز دارم https://eitaa.com/RangiLand2
گلم دکتر محمد جواد بیرقدار دکترای کایروپراکتیک دارن بله پدرم دیسک گردن داشتن متخصص ارتوپد گفتن یا عم ...

خداروشکر ♥️ ان شالله این کمردرد دوستمون هم خوب خوب بشه به حق پنج تن

2706