2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رو مویی که رنگ ماهگونی، شرابی قرمز هست باید رنگ مشکی بذاری بعد رنگای دیگه رو امتحان کنی

کاربری سومه😬 بعدازدوهفته موفق به راه اندازیش شدم🤗💪دیگه گول دادم خانم خوبی باشم🤐متاهلم💑خدا نخواست که مادر بشم،سخته ولی نمیشه جنگید🌹
2738

اینه منظورت؟

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
بعد چه مدت  قهوه ای شد با دکلره یا بدون دکلره چه شماره ای رو گذاشتی

بدون دکلره رنگ تیره اش رو گذاشتم تو نور سایه های آلبالویی داشت ،شماره یادم نیست 

بعد دوسه هفته رنگش رفت

من 6 بیست گذاشتم عالی شد حتما امتحانش کن.بدون دکلره دو ماه بعد روش n هفت گذاشتم قرمزیش کلا پوشوند&n ...

دقیقا از همه رنگها بهتر درمیاد،من هر رنگی گذاشتم نارنجی میشد اما این عین خودش درومد

من چندسال پیش گذاشتم خیلی خوش رنگ بود البته من پوستم سفیده و باردار بودم خیلی بهم میامد 

تو تاپیک هام هست برو ببین شاید رنگ  و شمارش رو گذاشته باشم

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2706