2733
2734
عنوان

استرس

109 بازدید | 12 پست

تازه از پارتنرم اونم ب طرز فجیعی جدا شدم 

ی مدته همش دچار پنیک اتک میشم ، میتونم بگم کل روزو شبو استرس شدید و تپش قلب دارم ی جور ک نفسم ب زور میاد بالا

سه شبه هیچ خوابی ندارم عملا ، دم صبح میخوابم ی سه ساعتی 

تورو خدا مدیتیشن و راهای زمان بر نگید ، ی قرصی ک ارومم کنه ی کاری ک یکم بهتر شم بگید دارم میمیرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره تهرانم عزیزم ، هزینش زیاده؟ دانشجوعم

نه عزیزم

ویزیت ۲۵۰ تومنه

دکتر جمشید قادری

مطبش توی فاطمی هست

آب رو آتیشه کارش

قشنگ وقت میذاره با حوصله بهت گوش میده

یک تعلیقی با سابقه😄🤟 کاربری شونصدهزارم😐 میشه برای سلامتی روحی و جسمیم صلوات بفرستی؟🥺💜
2731
عزیزمم مرسیی ، وقت میگیرم ازشون ، دستت درد نکنه 🙂♥️

خواهش میکنم عزیزم

هروقت خواستی باهام حرف بزنی من هستم

دانشجوی روانشناسی ام و خودمم از یه رابطه ناموفق اومدم بیرون و هنوز فراموشش نکردم

اما گذر زمان حتما برات بهبود بخش خواهد بود و برات کم رنگ میشه

یک تعلیقی با سابقه😄🤟 کاربری شونصدهزارم😐 میشه برای سلامتی روحی و جسمیم صلوات بفرستی؟🥺💜
خواهش میکنم عزیزم هروقت خواستی باهام حرف بزنی من هستم دانشجوی روانشناسی ام و خودمم از یه رابطه نام ...

وای ک چقد سخته ، وای ک چقد سخته... :)

خیلی شرایطم بده خیلیی ، من ب خاطرش از گیلان اومدم تهران ، تا پام رسید تهران زد زیر همه چی ، وای ک چقد دوسش داشتم ، وااااییی از حال و روز الانممم 

قربونت برم♥️

وای ک چقد سخته ، وای ک چقد سخته... :) خیلی شرایطم بده خیلیی ، من ب خاطرش از گیلان اومدم تهران ، تا ...

چن سالته عزیزم؟

اون چن سالش بود؟

2738

اس سیتالوپرام واسه پنیک اتکم جواب داد

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
پیش دکتر قادری میرم حالا  ولی این قرصی ک گفتی عزیزم خواب اور و ایناعم بود؟؟

اره خواب آوره 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍