2733
2734
عنوان

حیوان آزاری.... حالم خیلی بده نمیدونم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 74 پست

مادر 🥺حالم بد شد من یه فیلم مستندی دیدم یکی بچه سگو جلو چشم مادرش داشت خاک میکرد بچه تصادف کرده بود باورش نمیشد با دندوناش از خاک میکشیدش بیرون ...برو در خونشون بزور شده بچه رو بزار کنار مادرش اینقدر دعات میکنه..یه مستنده دیگه بود بچه سگه تو چاله افتاده بود هرکی میرفت میفتاد دنبالش تا نگاش میکرد میدویید کنار چاله کسی نمیفهمید یکی فهمید بچه رو گذاشت کنار مادرش نمیدونه مادر چه جوری دوره اون اقاهه میگشت دومه شو تکون میداد میدونی چه کار ثوابیه دعات میکنن ..

اخه سگ ولگرد مگه بچه هاش قیمتی دارن که بخواد بفروشه😐

نمیدونم ولی میخرن

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی کسی بهش چیزی نگفت که چرا اینکارو مخواد بکنه بعد الان که سگه زوزه میکشه همسایتون واکنشش چیه

نه اصلا فکرشو نمیکردیم بفروشه حتی اونروز برد خونش من براش کلی غذا بردم و تشکر کردم میخاد نگهداری کنه ازش

امروز فهمیدم فروخته قلبم اتیش گرفت

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
2728
مادر 🥺حالم بد شد من یه فیلم مستندی دیدم یکی بچه سگو جلو چشم مادرش داشت خاک میکرد بچه تصادف کرده بود ...

وای اره دیدم

ولی این بچرو فروخت حالم داغونه

خاک برسرش  حیوون ازاری واقعا تقاص داره من اینو خیلی به چشم دیدم

مطمئنم

اخه حیوون زبون بسته باتو چیکار داشت این کارو کردی

تا عمر داره این حیوون یادش میمونه

انگار تو این دو روزه افسرده شده همینجوری دراز کشیده جلو خونشون

2740
وای اره دیدم ولی این بچرو فروخت حالم داغونه

چه پست ..حالا کارما پس میده ..بالا رو نخوندم نوشتی بچه رو فروخته ..الان دیدم ...ای مادر..اهش میگیره ..چشای مادره الان اینقدر غمگین دلم شکسته براش کاش اونجا بودم بغلش میکردم🥹

اسی نمیدونم راه حلش چیه ولی با سگه بازی کن یا بهش برس یکم سرش گرم شه😢😶

اره باید این کارو کنم ولی اخر شبا چی صداش میاد دیوونه میشم

از جلو در خونشون تکون نمیخوره تا بچشو ببینه

چه پست ..حالا کارما پس میده ..بالا رو نخوندم نوشتی بچه رو فروخته ..الان دیدم ...ای مادر..اهش میگیره ...

دقیقا انگار اشک میریزه زبون بسته براش غذا برده بودم

فقط دراز کشیده جلو در اونا

😭😭😭😭😭بگردم

ببخشید ناراحتتون کردم

گفتم یکم سبک بشم اینجا بغض گلومو گرفته

2706