2737
2734
عنوان

حیوان آزاری.... حالم خیلی بده نمیدونم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 74 پست
عزیزم به جای اینکه بگی کاش خوب بشه حالش ببین شاید تو اونی هستی که میتونی حالش و خوب کنی برو از یارو ...

نمیشه فکرکنم چون اونا دست به دست شدن اگه برگردونه شاید مادره بهشون شیر نده و بدتر تلف بشن😢

عزیزم به جای اینکه بگی کاش خوب بشه حالش ببین شاید تو اونی هستی که میتونی حالش و خوب کنی برو از یارو ...

اره فردا میرم خونشون میگم ولی فکر نمیکنم بگه واقعا چجوری میتونه ببینه این سگو از چشاش غم میباره زبون بسته

دعا کنین بشه کاری کرد دوباره بیاد پیش مادرش🙏🏻

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه فکرکنم چون اونا دست به دست شدن اگه برگردونه شاید مادره بهشون شیر نده و بدتر تلف بشن😢

دعا کنین دوباره بشه بیاد پیش مادرش 🙏🏻

خدا دلشو اروم کنه واقعا صداشو میشنوم داغون میشم

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
2742
من از سگا خیلی میترسم و خوشم نمیاد نزدیکشون شم ولی ادم وقتی میشنوه جیگرش اتیش میگیره 

همین که بهشون آسیب نمیزنین بازم خوبه

واقعا آخر شبا حس میکنم داره گریه میکنه

کارم چندروز شده بغض و اشک

خدا دلشو اروم کنه

سگ وفاداره پرنده ها اینجورین ولی سگا نه

عاشق کوروش بزرگم پدر سرزمینی که همین الانشم ایرانمون جای خالیش و فریاد میزنه کاش بود یا کاش تو اون دوره به دنیا میومدم :)🕊 واسه گفتن حرف حق تعلیق شدم و این کاربریم سومیشه دیگه نمیخوام تعلیق شم میخوام تا وقتی که موهام رنگ دندونام بشه تو سایت بمونم 😁لطفا درخواست دوستی ندین مگر تو تاپیک ها صمیمی شدیم یا آرمی هستین .💜
اره فردا میرم خونشون میگم ولی فکر نمیکنم بگه واقعا چجوری میتونه ببینه این سگو از چشاش غم میباره زبون ...

با زورم که شده ازش بگیر

عاشق کوروش بزرگم پدر سرزمینی که همین الانشم ایرانمون جای خالیش و فریاد میزنه کاش بود یا کاش تو اون دوره به دنیا میومدم :)🕊 واسه گفتن حرف حق تعلیق شدم و این کاربریم سومیشه دیگه نمیخوام تعلیق شم میخوام تا وقتی که موهام رنگ دندونام بشه تو سایت بمونم 😁لطفا درخواست دوستی ندین مگر تو تاپیک ها صمیمی شدیم یا آرمی هستین .💜
با زورم که شده ازش بگیر

انشالله

امیدوارم🙏🏻🙏🏻

2738
بپرس به کی فروختن. آدرسشو بگیر سگو ببر پیش بچه بمونه تا از آب و گل دربیاد

اینکه این سگو بزاره ببرم که عمرا بزاره خبیث تر از این حرفاس

باید بچرو یجور اورد پیش مادرش 

ایشالله که بشه🙏🏻🙏🏻

اینکه این سگو بزاره ببرم که عمرا بزاره خبیث تر از این حرفاس باید بچرو یجور اورد پیش مادرش  ای ...

خب باید جوری حرف بزنی نفهمه قصدتو

یک تعلیقی با سابقه😄🤟 کاربری شونصدهزارم😐 میشه برای سلامتی روحی و جسمیم صلوات بفرستی؟🥺💜

اره 

دعا کن که بشه

دوباره بیاد پیش مادرش

یعنی خیالم راحت میشه

شما تلاشمو بکن. انشاالله درست میشه

انشالله🙏🏻🙏🏻

2706