2737
2739

همسایمون دید یه سگ ماده که ۶ یا ۷ ماه جلو خونمونه که ما خانوادگی بهش میرسیدیم(غذا میدادیم) که باردار هم بود خیلی کوچیک ریز بود دلم واقعا براش میسوخت ، دید که بارداره نزدیک زایمانشه برد تو حیاطش تا زبون بسته بچه اوورد پرتش کرد بیرون بچشو گرفت فروخت الان چند روز جلو در خونشون زوزه میکشه دنبال بچشه 

اشکمون در اومدقلبم درد میکنه

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مقصر اونایی که می خرن😡

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱

آخر شبا انقدر زوزه میکشه واقعا نمیتونم بخوابم حالم بده چند روزه همش تو فکرمه چیکار کنم بنظرتون

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
2738
ای وای ٫: نمیدونم چی بگم

بخدا الان هم دارم مینویسم صداش میاد واقعا دیگه نمیتونم

امان از این انسان دو پا که چه جنایت هایی نمیکنه................

خیلی حالم بده از جلو چشمم کنار نمیره

آه اون سگ زندگیشو به باد میده.. دیگه فکر نکنم بشه کاریش کرد.

مطمئنم.

2706