2733
2739
عنوان

این خانوم که میگم خودمم، حرف همکار آقا !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی ما چیکار به کسی داریم ما تو تنظیم کردن ظاهر و باطن خودمون هم موندیم چه برسه بقیه 

به نظرت یه وصله ی ناجور بین همکاری دیگه نیست؟ یعنی انگار با بقیه خیلی فرق داره، خرج خودش نکرده 

خدایا سایه مادر عزیزمو بالاسرم نگه دار   آمین
به نظرت یه وصله ی ناجور بین همکاری دیگه نیست؟ یعنی انگار با بقیه خیلی فرق داره، خرج خودش نکرده 

نه دختر مگه جرم کردی از کی تا الان پنج انگشت شبیه به هم شدن وقتی شما این راه را انتخاب کردی دیگه این خود خوریا چه معنا داره اگر واقعا اذیتی تو هم برو تو کارش ولی اگر این مدلی دوست داری پس مقایسه‌ و اونا چی فکردن و چی گفتن اصلا معنی نداره 

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️
2742
بگو من نیاز نداشتم ب این چیزا

یه اخم کردم جواب ندادم فاصله گرفتم 

ولی به فکر رفتم چون همش خانوما به من میگن چرا خرج و اینا نمیکنی به شوخی میگناااا مثلاً چرا لاک نمی‌زنی حتی

دنبال عشوه گری نیستم و اینجوری طبیعی خیلی خودمو بیشتر میپسندم و شوهرم هم کلا بی تفاوتی میگه هرجور خودت دلت میخواد با پول خودت بگرد

نه دختر مگه جرم کردی از کی تا الان پنج انگشت شبیه به هم شدن وقتی شما این راه را انتخاب کردی دیگه این ...

مرسی عزیزم 

خودمو همینجوری که خدا خلق کرده خیییلی دوست دارم فقط انقد بهم گفتن چرا خرج خودت نمیکنی مردد شدم

یه اخم کردم جواب ندادم فاصله گرفتم  ولی به فکر رفتم چون همش خانوما به من میگن چرا خرج و اینا ن ...

چیه عمل حالا .مردا کلا چهره نچرال بیشتر جذبشون میکنه .این عملیایی هم ک مردا دورشونن بخاطر جلف بازیشون و اینکه دست مردا ب همونا میرسه

پول نداره شوخی کردم خیلیا دوس ندارن انگولک کنن صورتشونو

همین دیگه 

آخه به شوخی همینو هی بهم میگن چون یه مدت بدهی داشتم واسه همین میگن پول نداره وگرنه دلش میخواد ولی به خدا پولشو میتونم جور کنم اما از رنگ مو و ژل و فیلر و شبیه عروسک شدن و عشوه گری تو اداره متنفرم

2740
همین دیگه  آخه به شوخی همینو هی بهم میگن چون یه مدت بدهی داشتم واسه همین میگن پول نداره وگرنه ...

ب نظر من هر جور خودت دوس داری زندگی کن

هر جوری ک بهت احساس راحتی میده

اصلا نباید نظر دیگران مهم باشه

من خودم وقتی میرم بیرون لباسی ک باهاش راحتم میپوشم

اصلا هم واسم مهم نیس قضاوت دیگران در موردم

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌

همین همکار آقا یه بار بهم گفت خانوم فلانی ایشونم ببر پیش رنگ کار موهات، بعد به من گفت یه بارم شده موهاتو رنگ کن دلمون وا شه چیه انقدرم طبیعی خوب نیس 

یه نگا بهش کردم دهنش صاف شد

جلو جمع میگه

مرسی عزیزم  خودمو همینجوری که خدا خلق کرده خیییلی دوست دارم فقط انقد بهم گفتن چرا خرج خودت نمی ...

قربونت عزیزم هرکی گفت بگو اگر قرار بود من مثل تو باشم اونوقت من ،من نبودم تو بودی پس علایقت را به دیگران تحمیل نکن هرکی صلاح خودشو میدونه که چطوری بگرده 

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️