2733
2734

سلام دوستان من جایی شغل اداری کار میکنم که تقریبا همه همکارای خانومم حداقل چند عمل زیبایی کردن یا از اینا که میگم حداقل چندتا شو انجام دادن: ابرو میکرو و فیبروز و ...، ژل لب، فیلر صورت، ناخن کاشت، مژه و عمل بینی، انواع رنگ و لایت و ...

حالا دیروز جشن روز زن داشتیم یکی از همکاران آقا اومد جلو به من گفت شما چقدر ظاهرتون ساده است از لحاظ عمل و ابرو و ژل و اینا 

خدایا سایه مادر عزیزمو بالاسرم نگه دار   آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
صادق باشید با دیدن یه خانوم با مشخصات سادگی ظاهر که موارد بالا رو ندارن چه حسی بهتون دست میده؟ 

وا هیچی خیلی‌ واسم مهم نیست چجوری باشه به نظرم ناخن کاشت قشنگه فقط بقیشون خیلی غیر طبیعی میشن

صادق باشید با دیدن یه خانوم با مشخصات سادگی ظاهر که موارد بالا رو ندارن چه حسی بهتون دست میده؟ 

هیچی ما چیکار به کسی داریم ما تو تنظیم کردن ظاهر و باطن خودمون هم موندیم چه برسه بقیه 

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️

من موهای خودم خرماییه 

اهل هیچ کدوم از اینا که گفتم نیستم 

ظاهرم هم فقط یه حلقه دست میکنم 

موهام رنگ خودشو دوست دارم و آرایش و کرم و اینام ندارم

میخواستی بگی ما نچرال بیوتی هستیم🤩😂

نه نگفتم که خوشگلم یا زشت، میخواستم بگم شاید ظاهرم یه کم شبیه زنای قدیم که ساده می‌گشتن باشه 

یا مثلاً بگن خسیسه خرج خودش نکرده

2706