2737
2739
عنوان

امروز کرمان بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 36 پست

از غصه امشب خوابم نبرد چرا بچه های بیگناه خدایا نههه

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه سوال دارم چرا رفته بودید کرمان ؟؟ دلیل قانع کننده و منطقی لطفا

اردوی دانشگاهی بود 

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
2728
خوشگلم حیف تو نیست که زر زر میکنی؟ چه ربطه داره آخه بدبخت مفلووووک اصلا روز مادر بوده طرف می‌رف ...

در اوج غصه خندیدم و تهش آفرین گفتم که یه آدم باشعور پیدا شد 

2738
من یکی از بچها رو نجات دادم

چطوری

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
چرا باید تعلیق شم خانم؟ مگ چیز غیر مجازی نوشتم؟ 

شما مثل اینکه کلا تاپیک نی نی یار ها رو نمیخونی تاپیک راجب این موضوع ممنوعه امروز کلی تاپیکا ترکیدن و بعضیا تعلیق شدن دیگه خود دانی

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀
2706