2733
2739
عنوان

امروز کرمان بودم

965 بازدید | 36 پست

سلام دوستان من امروز کرمان بودم واقعا فاجعه غم انگیری رخ داد و یکی از دوستان رو از دست دادیم لطفا برای شادی روحشون دعا کنید و از خدا بخوایین بتونم اون صحنه ها رو فراموش کنم

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باش 

استغفرالله الان یه چی میگم منو تعلیق میکنن ، سکوت میکنم بهتره ... 

ما همه خواهیم مرد، همه‌ی ما ! همین به تنهایی باید کافی باشد تا همدیگر را دوست داشته باشیم... اما اینطور نیست(: < EXO-L >
2731

فراموش شدنی نیست منم بودم و اوج غم اونجاست که یه عده نشستن تو خونه و فقط حرف الکی میزنن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اگه یه روز ایران جنگ بشه و همه شهرا بشن شیراز و کرمان 

خودم خودمو میکشم چون طاقت کشته شدن عزیزان و مرگ اینجوری رو ندارم 

شیراز که بستری بودم یه شبشو راحت نخوابیدم با استرس رفتم اتاق عمل برگشتم از همون استرسه ک ۵ ماه پریود نشدم

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
2740

خدا رحمتشون کنه وب خانوادش صبر بده

ان شاالله حال شماهم خوب میشه❤

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

حادثه غم انگیزی بود

با فاطمه زهرا محشور بشند و خداوند به خانوادشون صبر بده😔

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
میخواستین نرین 

خوشگلم حیف تو نیست که زر زر میکنی؟

چه ربطه داره آخه بدبخت مفلووووک

اصلا روز مادر بوده طرف می‌رفته مزار مادرش 

تو چرا این وسط انقدر باید نفهم باشی و مثل دشمنای ایران حرف بزنی

2706