2733
2764
عنوان

وای کمک تو رو خدا بیاید

219 بازدید | 29 پست

دارم با کاربری دوستم تاپیک میزنم من یه مدته با یه دختره مجازی دوست شدم ( خودمم دخترم) بعد صمیمی شدیم حتی شمارمم بهش دادم 

حالا میگه میتونی یه مبلغی بزنی به کارتم واسه مشاور میخوام 

من میترسم برام دردسر بشه 

تو رو خدا کمک کنید بگید چیکار کنم 

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه بهت برمیگردونم من از این میترسم که فهمیدن شماره کارتم و اینا برام دردسر بشه 

به نظر من که به هیچ کی اعتماد نکن

رویا ان چیزی نیست که شب در خواب میبینید رویا انچیزی است که نمیگذارد شب به خواب بروید
میگه چقدر داری بدی ۲ تومن هم باشه اوکیه من فقط از شماره دادن میترسم 

۲ زیاده به نظرم بگو ندارم   کمتر بود میدادی ودیگه هم میگفتی نمیخوام پس نمیگرفتی که بخوای شماره حسابتو بهش بدی  

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
بگو نمی شناسمت  ممکنه برام دردسر بشه نمی زنم بهمین راحتی اگر قهر کرد هم جهنم دنیا پر دوست ...

میشه بگید چه دردسری میتونه برام درست بشه؟ چون من مشکلی با پولش ندارم 

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
میشه بگی چه دردسری میتونه برام داشته باشه؟ 

دردسر که یکیش دسترسی به اطلاعات ،یکیش ممکنه پولت رو پس نده توقعاتش بالا میره بگو ندارم خلاص

رویا ان چیزی نیست که شب در خواب میبینید رویا انچیزی است که نمیگذارد شب به خواب بروید
2706