2737
2739
عنوان

مادرشوهرم از خاطرات شیرخوردن شوهرم تعریف میکنه😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 33 پست
عروسای اینجا دوست دارن مادرشوهر لال باشه😑

یعنی بخدا اگه به عروساباشه میگن خانواده شوهر کلا حرف نزنن

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😁😁😁

والا به شوخی هم شده جواب بدین ،بعدا تو خودتونذحرص می‌خورید 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2742
خداروشکر خانواده شوهر همه جا نماینده داره🤣🤣

😆😆😂

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

ما که نحوه ی گفتنش رو ندیدیم ولی خب مورد خاصی نمیگه شاید با دیدن نوه اش یاد بچگی پسرخودش افتاده وتعریف میکنه وچون شماهم نمیتونی شیرخودت روبدی حساس شدی رو این موضوع

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
من اصلا ناراحت نمیشم بچه هرچقد که بزرگ شه بازم برا مادرش یه بچس وتمام خاطراتش توذهنش مرور میشه 

بعضی چیزا گفتنش زشته، فقط واسه مادر پدر خاطره ست،مثلا وقتی بچه تون پیر شده جلوش از دستشویی کردن بچگیش جلوی بچه ش تعریف کنین.

2740
حرف بزنن ولی تیکه نندازن عقده هاشون سر عروس خالی نکنن

الان این کجاش عقده بود

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
بعضی چیزا گفتنش زشته، فقط واسه مادر پدر خاطره ست،مثلا وقتی بچه تون پیر شده جلوش از دستشویی کردن بچگی ...

عزیزم الان چرا ناراحتی حرف من اینه بخوای به هر حرفی واکنش نشون بدی که اینقد مهم بشه که براش تایپک بزنی فقط خودتو پیر میکنی 

من اصلا ناراحت نمیشم بچه هرچقد که بزرگ شه بازم برا مادرش یه بچس وتمام خاطراتش توذهنش مرور میشه 

چرا فقط از شیرخوردنش میگه اونم جلوی مادری که میدونه باذاشک چشمدبه بچه ش شیرخشک میده چون شیر نداره

الان این کجاش عقده بود

من اینو نمیگم کلا میگم مثلا مادرشوهر خودم که میگه من ساعت ۵صبح پاشدم رفتم گوسفند دوشیدم تو الان تا ۱۰میخابی پس وقتی شوهرت خیانت میکنه جنجال نکن مرده ازادش بزار همین که کتکت نمیزنه خوشبختی

در من دردیست که فقط خود دانم و بس🥲
عزیزم الان چرا ناراحتی حرف من اینه بخوای به هر حرفی واکنش نشون بدی که اینقد مهم بشه که براش تایپک بز ...

ابنو واقعا درست میگین

خیییلی غصه میخورم هیچکس رو هم ندارم دردودل کنم🥹

2706