2737
2739

بچه ها من به بچه م شیرخشک میدم چون شیر نداشتم

مادرشوهرم واسه همین که دل منو بسوزونه که مثلا تو سینه نمیزاری دهن بچهذت هروقت میریم خونه ش از خاطرات شیرخوردن همسرم جلوی من میگه😒😒😒مثلا میگه شش ماهش بود قبل شام ۴تا میک میزد بعد ول میکرد یا مثلا همیشه اذان صبحا زیر سینه م بود

خیییلی بدم میاد بنظرم گفتنش الان که پسرش خودش بچه داره کار درستی نیست،نظز شما چیه؟

من شیر نداشتم وگرنه از خدام بود شیرخودمو بدم بچه م بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو مامان جون من که نمیتونم شیر بدم بیا شیر نوه ات هم بده دو تا میک بزنه😐

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️

به یه ورت بگیر 

بگو خاطرات شیر خوردنش برام جالب نیست نگید ممنون

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2738

چیز خاصی نمیگه که

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

من اصلا ناراحت نمیشم بچه هرچقد که بزرگ شه بازم برا مادرش یه بچس وتمام خاطراتش توذهنش مرور میشه 

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟