2733
2734
عنوان

نمیشه این امکانات اضافه بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8 بازدید | 24 پست
یه جور به نظرم محیط بچه گانه میشه با دیسلایک... ببخشید. الان اگه دیسلایک بود همتون دیسلایکم می کردین.خخخخخخخ مثل این می مونه که معلم تو کلاس بگه امتحان دارید.برگه ها رو میز...بعد همه این حرف رو دیسلایک کنن(مثلا). اونوقت کسی که دور نشسته و از ماجرا بی خبره فکر می کنه کلا امتحان چیز بدیه. شاید اونایی که دارن دیسلایک می کنن نظرشون درست نباشه اما چون تعداد بیشتری دارن یه سری از همه جا بی خبرها اون کلام دیسلایک شده رو اشتباه ببینن. البته اینا فقط نظر منه. با احترام به موافقان دیسلایک.
ONLY. GOD.
اوا الان دیسلایک نمیکنم جوابتو میدم که مخالفم :))
وقتی در مورد لایک نظر اکثریت مهمه
در مورد دیسلایک هم باید همین باشه
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم اینه که لایک بار مثبت داره و دیسلایک بار منفی. اینا با هم قابل مقایسه نیستن.
مثل این می مونه که یکی می خواد تو رای گیری شرکت کنه. بیست نفر میگن دوستت داریم. شاید صد نفر دیگه فقط کمی توجهشون جلب بشه و احساس خاصی توشون بوجود نیاد. اما خود کاندیدا خوشحال میشه. ولی وقتی بیست نفر میگن مرگ بر فلانی... صد نفر دیگه با خودشون فکر می کنن ببین چی شده بهش بد و بیراه میگن..بالاخره بیست نفر کم هم نیست. علاوه بر اینکه کاندیدا با خاک یکسان میشه و غرورش جریحه دار میشه بلکه تو ایجاد نفرت از اون در دل بقیه هم تاثیر داره. و هیچ تلاشی برای بهبود نمی کنه. اما اگه ببینه بیست نفر به کاندید رقیبش میگن دوستت داریم سعی می کنه خودش و شبیه اون یا بهتر از اون کنه.
تو لایک رشد هست و تو دیسلایک تخریب.
بازم نظر منه.
عادله جون مخالفت هم کنی ما دوستت داریم.
نظر هر کسی در جایگاه خودش محترمه .
ONLY. GOD.
فیسبوک گفته داره رو دیسلایک کار میکنه:)) اگه اینطوره و باندبازی مشکله.پس لایک هم وجودش اشتباهه! به فهم خواننده برمیگرده .مثلا من ببینم یکی بیست تا دیسلایک خورده ولی نظرش معقوله لایک میکنم.نظرم با دیدن صدتا دبسلایک هم عوض نمیشه عوض نمیشه در ضمن اینجا مشخصه کیا مث باند مخوف هستن ;)) اها امکان پس گرفتن لایک هم باشه.تو موبایل که امکانش نیست
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2728
کاش میشد بتونی لایکتو پس بگیری من چند روز پیش یه کاربریو ندونسته لایک کردم گفته بود اکثر کاربرای نی نی سایت آیکیوشون زیر پنجاه چند نفر لایکش کرده بودن خواستم ببینم کیا بودن نمیدونم چرا اشتباهی دستم سمت لایک رفت
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بلاک کردن که محشره اگه بذارن
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
ولی ما قدیمی تریم تجربمون بیشتره همین که سایت سرعتش داغون نشه و باز بشه خودش کلی امکاناته والا یه تعدا افراد حاضر در تاپیک و دیسلایک ساده را برداشتن اونوقت ما دنبال بلک و منشنیم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
ولی من با امکان پس گرفتن لایک و دیسلایک مخالفم چون اینجا خیلی ها حزب بادن یعنی یه نفر یه چیزی بگه سریع لایک می کنن یه نفر گردن کلفت تر بعد بیاد یه چیزی مخالف اولی بگن پشیمون میشن کلا 180 درجه نظرشون عوض میشه خخخخ اینکه نشه لایک و دیسلایک را اینجا پس گرفت بهتره کاملا بعد یه مدت دستت میاد فلان کاربر چه عقایدی داره مگه چند بار تو لایک و دیسلایک اشتباه می کنیم میشه پست بذاریم فلانی شتباهی لایک یا دیسلایکت کردم ولی اگه بشه پس گرفت دیگه نمیشه با اونا عقاید کاربر دستت بیاد چون لایک و دیسلایک زدن آسونه طرف سریع همونی که اول به مغزش میاد را لایک یا دیسلایک می کنه بعد که می بینه وزش بادی به سمت دیگشت میخواد بره درستش کنه
2738
البتته ناگفته نماند با آوا موافقم دیسلایک تو نی نی سایت که کاربرا خیلی بهم نزدیکن و تقریبا مثل یه مثلا مدرسه اکثریت با هم آشنان داشت باعث کینه های شدید و نفرت کاربرا از هم میشد یا قشون کشی و نوچه بازی یه عده معلوم الحال فضای اینجا با فیس بوک متفاوته اونجا کسی به کسی نیست زیاد آشنا نیستن باهم
اصلاح کلمات غیر مجاز..مثلا تلگر ام! شار ژ! و..عیبشون چیه؟فحش هارو میشه نوشت اینا نه؟ --------------------------------------------------------------- من واقعا هلاک این کلمات غیرمجازم تل گرام شار ژ همرا ه اول این طفلکیا چه هیزم تری به این سایت فروختن خخخخخ بعدشم نیست اصلا هیچکی نمی تونه بنویسه و به کار نمی بره فقط با املای اصلی و درستش سایت مشکل داره والاااا رکیک ترین فحش ها را میشه راحت نوشت راحت