2737
2734
عنوان

نمیشه این امکانات اضافه بشه؟

8 بازدید | 24 پست
دیسلایک
.تعداد افراد حاضر.
امکان بلاک کردن یه کاربر که پستا و تاپیکاش برامون نیاد
امکان منشن کردن و نوتیفیکیشن برای طرف بره

تو نسخه موبایل بحث هایی که در حال جریانه هم باشه(همون که تو نسخه کامپیوتر تو صفحه اصلی هست)

این به نظرم یکم غیرممکنه ولی میگم شاید بشه:
امکان بلاک یه کلمه.مثلا پستهایی که حاوی کلمه مورد نظرمون هستن نشون داده نشه برای ما

اصلاح کلمات غیر مجاز..مثلا تلگر ام! شار ژ! و..عیبشون چیه؟فحش هارو میشه نوشت اینا نه؟

بعضیشون ساده است.بمب اتم قرار نیست بسازین که :( قبلا دبسلایک و تعداد افراد حاضر بود.کلمات ممنوعه هم بررسی بشن
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
با همش موافقم.کاش بشه
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رها اشتباه تایپی بود :)) اصلاح کردم
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2740
چرا؟ دیسلایک خوبه که:)))
پسر جوانمرد این از جنبه ی پایین و متاسفانه انتقاد ناپذیری کاربرهاس که باعث تنش میشه ... نمیشه که بخاطر بی جنبه بودن کاربرها امکانات سایت کم شه
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
الان یه کاربر یه چی میگه باهاش موافق نیستیم گاهی فقط یه مخالفم کافیه.همه بنویسیم؟دیسلایک میکنیم و خلاص بعضی که نیاز به دلیل هست خوب هم دیسلایک میکنیم هم توضیح میدیم
مردم جنبه انتقاد و نظر مخالف رو ندارن نیان محیط مجازی
خب جوانمرد اون کاربر چرت گوی محبوب رو بلاک میکنیم خلاص ;)
2706