2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم چرا ترس عجیبی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 40 پست

ببین من مخالف خیانتم اما یه چیزی این زندگی توئه خیلی براش زحمت کشیدی به راحتی از دستش نده دوتا بچه داری تازه بعد طلاق قراره چکار کنی باز ازدواج کنی که معلوم نیست نفر بعدی چه خصوصیاتی داره ازدواج نکنی یه عمر تنهایی سخته با این روزگار ما و امکانات و گوشی ها و مجازی خواهی نخواهی خیانت های اینچنینی زیاد شده یسری چیزا زشتیشون رو از دست دادن یعنی مثلا خیلی کارای بد دیگه بد شناخته نمیشن اینقد که توی مجازی هر رفتاری و کرداری دیده شد دیگه انگار هیچ چیزی منع یا بد نیست تمام اینهارو در نظر بگیر خیانت جنسی کاملا بحثش جداس اگه اونو داره که به خاطر سلامتی خودت طلاق بگیری بهتره اما اگه در حد چت هست بگرد و اونم ترغیب کن بگرده ببینید مشکل زندگیتون چیه با هم حلش کنید برای خراب کردن همیشه وقت هست عجله نکن اون حرفا هم که داخل چت زده بیشتر حس میکنم کسی رو نداره باهاش درد و دل کنه برای اونا گفته یا شایدم خواسته یجورایی پز کاراشو بده که یه حسرتی برای اون خانم به وجود بیاره به هر دلیلی چون این خصلت اقایونه که وقتی میخوان بگن خیلی خوبن از همه چیز تعریف میکنن و خوبیهاشونو هزاربرابر میکنن نداشته باشنم اضافه میکنن پس به اون چت و مضمونش کار نداشته باش بگرد زندگی خودتو ریشه یابی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میشناسم طرف دکتر و جراحه ولی زنش بخاطر خیانت ازش جدا شد
اونم شرایطی مثل شما داشت ینی خارج بودن .. همیشه تغییر سخته ولی تحمل سختتر .. جالبه میگن ببخشش ولی وقتی عذرخواهی نبوده وقتی پشیمونی نبوده که چندین بار هم تکرارش کرده و میکنه چه بخششی؟ بخشش واسه وقتیه که طرف پشیمون باشه دیگه تکرار نکنه

هیچ چیز دائمی نیست
آخه انروز دیدم تو گوشیش داشت دنبال خونه مجردی میگشت

خونه خالی میخواسته براکثافت کاریاش .خدا به حق فاطمه ی زهرا مردی که خیانت میکنه را ازرو زمین برداره 

وَ دَلـِت مَرگـْ بِخواهَد وَ مَرگـْ هِـی ناز کُنَد:)🖤

به عقیده من خیانت چه جنسی و چه عاطفی غیرقابل گذشته

اونم مردی که پای حرف خودش نیست

اگر با روانشناس صحبت کنی میتونه کمکت کنه چطور جدا بشی که بچه ها هم آسیب کمتری ببینن. چون این چیزها نیاز به آموزش داره و فرهنگ ایرانی در زمینه طلاق با وجود بچه آموزش ندیده

زندگی سمی آسیب گاهی از طلاق بیشتره هم برای همسر و هم برای بچه ها

از کلیشه تحمل زندگی به خاطر بچه ها دوری کن

ببین من مخالف خیانتم اما یه چیزی این زندگی توئه خیلی براش زحمت کشیدی به راحتی از دستش نده دوتا بچه د ...

آخه تو چتش منو سگ خطاب کرده بود و به زنه که تو ایران بوده و گویا از موقعی که تو ایران بودیم مشتریش بوده و به زنه وعده میداد زنم رو طلاق میدم و تو پسرت رو میارم پیش خودم و زنم بچه هام رو بزرگ میکنه و وقتی زنه بهش گفت زنت نیاد رو زندگیم هوار بشه شوهرم بهش گفت هیچ سگی نمیتونه رو سرت هوار بشه

2738
درسته فقط خیلی استرس دارم خدا ازش نگذره

استرس طبیعیه خب 

مگه الکیه حرف دستکم 16 سال زندگیه 

اینکه نگران خونه و زمینه که به نام شما بشه دیگه ربطی به خیانت نداره ذاتش بده

بعد اینهمه سال باید به یه غریبه درباره جزییات زندگیش نمی گفت اونو کجای دلمون بذاریم خواهر

خدا بهت آرامش بده که بهترین تصمیم رو بگیری

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2706