2733
2739

سلا خانمها 

من چند ساله ایران زندگی نمیکنم و قصد طلاق دارم به دلایل خیانت در حد چت ۳ بار که البته اگر بیشتر هم بوده و حدش هم بیشتر نمیدونم که همیشه میگه چت که خیانت نیست ولی معذرت خواهی کرده و گریه و زاری که دیگه تکرار نمیکنم

و تو چت ها به من و خانوادم هم بی احترامی کردن ۲ طرف 

و همینطور بی احساسی شوهرم و وقتی بهش میگم میگه من اینجوریم ولی تو چت ها قربون صدقه اون زنها میرفت 

و همینطور هیچ وقت پشتیبانم نبود خانوادشم هم وقتی تو ایران بودیم خیلی اذیتم میکردن ۳ تا خواهر داره که بهم فحش میدادن مثل بیشعور کصافط که من بشنوم و مثلا میگفتن عروسهامون رو رو تخته بشورن که من هیچ وقت جوابشون رو ندادم و وقتی به شوهرم میگفتم میگفت ولشون کن اونا چیزی تو دلشون نیست فقط تو زبونشونه 

وقتی هم ایران بودیم اوایل ازدواج یه خونه که بیشتر پولش از طرف من و خانوادم بود خریدیم تو اندیشه کرج که قرار شد نصف نصف به نام بزنیم که موقع قرارداد منو از بنگاه کشد بیرون که بابام گفته خونه باید فقط به نام خودت باشه و من چون با زور این خونه رو پیدا کرده بودیم و نمیخواستم از دست بدیم قبول کردم بعد اون در مغازش با خودش فروشندگی کردم و یه مسافرت نرفتم تونست اونیکه وقتی اومد خاستگاری من یه عروسی هم نتونست برام بگیره ۳ تا ماشین خرید به نام خودش فقط 

بعد که خواستیم از ایران خارج بشم همه چیزها رو فروخت و داد به بابام تا بابام خونش رو تو تهران بسازه و یه واحد بهمون بده ولی حالا قراره خونه به نام من بشه میگه باشه و من و تو نداریم ولی اخلاقش بدتر شده و حتی تو چت با زنه میگفت انقدر زرنگن خونه رو میخوان بزنن به نام زنم 

منم ۲ تا بچه ۱۵ و ۴ ساله دارم فکر طلاقم اونم بدش نمیاد ولی وقتی فکرش رو میکنم تپش قلب میگیرم و یه استرس 

به نظرتون چرا اینجوری میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

عزیزم اول با یه روانشناس صحبت کن

تنش ها و استرس هایی که آدم قبل از تصمیم به جدایی داره طبیعیه اما حتما باید با یه روانشناس صحبت کنی 

منم چت های همسرم رو خوندم و اتفاقا پای همه چی وایسادم

معذرت خواهی هم نکرد و فقط توجیه کرد

بهش فرصت دادم اما اصلا تغییر نکرد

اگر مشاوره روانشناسی نبود نمیتونستم از پس تصمیم گیری بربیام

اما حتما دنبال یه روانشناس خوب باش

چون داری از محدود امنت خارج میش  در ایران نیستی و خانواده ات کنارت نیست چون تو کشوری دیگهای هستی همسرت تنها پشتیبانت بوده و حس تنهیی وترس و اضطرابی  که داری تا حدی طبیعی مهاجر بودن بیشتر ش کرده

نمیدونم الان کجایی ولی خارج از کشور معمولا اینجوریه که اموال تقسیم بر دو میشه و سهمی اونی که بچه ها پیشش می مونن بیشتره

ما که نمیتونیم بگیم بمون یا برو اما این حس بی اعتمادی هرگز از بین نمیره

از چشم بچه هاشم میفته

اینو بهش تاکید کن و بگو حتما که بچه ها بعدها لعنتت میکنن که زندگی شونو با هوسبازی هات خراب کردی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!