2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم 8 ساله داره میگذره چقد دکتر برم دارو بخورم 😢😢

ببین عزیزم منم تنبلی تخمدانم ژنتیکیه از نوجوانی داشتم

وقتی ازدواج کردم ۶ ماه ک باردار نشدم افتادم تو درمان

۳ ماه دارو مصرف کردم نتیجه نگرفتم

همسرمو فرستادم آزمایش اسپرم خداروشکر خوب بود دکترمو عوض کردم و درکنارش اصلاح سبک کردم ورزش رژیم حذف قند و شکر و مواد نگه داره و کنسرو و چیپس و پفک و خواب منظم

دکترم بهم قرص جلوگیری داد ب علاوه متفورمین و مولتی ویتامین پرولاکتینمم بالا بود واسه اونم دارو داد ۴ماه مصرف کردم بازم نتیجه نگرفتم دوباره همونارو ۳ ماه دیگه برام تجویز کردم ورزش و رژیمو داشتم تا قرص جلوگیری قطع کردم رفتم سونو گفت تخمدانات دیگه پلی کیستیک نیستن و یدونه تخمک ۱۵ در۱۱ داشتم همون ماه باردار شدم

ببین عزیزم منم تنبلی تخمدانم ژنتیکیه از نوجوانی داشتم وقتی ازدواج کردم ۶ ماه ک باردار نشدم افتادم ت ...

عزیزم تنبلی تخمدانت در چه حد بود؟

مال من خیلی شدیده بدون دارو پریود نمیشم🥺

به زودی منم مامان میشم😍
عزیزم تنبلی تخمدانت در چه حد بود؟ مال من خیلی شدیده بدون دارو پریود نمیشم🥺

من اولا ک درماه دو س بار پریود میشدم

بعدش شده بود پریود های دو روزه

اما اینم بگم ب پریود خیلی ربط نداره با این کارا ک گفتم صد درصد باردار میشید قرص جلوگیری خیلی میتونه تو نظم قاعدگی کمک کنه من دروسبلین میخوردم ۹ ماه درمانم طول کشید اما ارزششو داشت طبیعی باردار شم