2737
2739
عنوان

خانما به دادم برسید گازم..

184 بازدید | 11 پست

سلام

من دیروز میخواستم گازمو تمیز کنم، ازین رو میزیاس، مادرم یه پودر معجزه گر خریده بود گفت خوبه، کلا پایه و سر شعله رو باهم انداختم تو یه لگنی ازین پودره ریختم تا صبح موند ، رفتیم مهمونی نشد زود برش دارم ، الان همه قطعاتش سیاه شده حتی اون سر شعله های فلزیش، حالا چه کار کنم 😭😭😭😭😭😭 انداختم تو وایتکس نرفت، رنگ اون سیاهارو گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سرکه ببین تمیز میشه

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
2731
نباید زیاد میزاشتی منم یبار همینکارو کردم همه رو گزاشتم تو جوش شیرین و ی ذره وایتکسم اضافه کردن صبح ...

من یه بار نمیدونم چه موادی بود زدم به صفحه گازم.استیل بود

گذاشتم یه کم موند برگشتم دیدم سیاه شده

سریع سرکه زدم بهش دستمال کشیدم رفت

البته زود به دادش رسیدم

نمیدونم برای ایشون این همه گذشته تاثیری داره یا نه

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
2740