2737
2734
عنوان

بی اختیاری ادرار در کودکان

520 بازدید | 17 پست

من نزدیک سه سالگی بچه ام از پوشک گرفتم الان چهار سالشه و هنوز نتوانسته کنترل ادرار یاد بگیره.متوجه شدم که بی اختیاری ادرار داره .دکتر چند وقت پیش گفت به خاطر یبوست مثانه کوچیک‌ شده و مدام دسشویش میگیره.الان دارم پیدرولاکس میدم شکمش هر روز کار می‌کنه ولی هنوز بی اختیاری ادرار داره.میخواستم ببینم کسی تجربه داره باید چیکار کنم.هم بچه ام هم خودم اذیتیم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هروز بهش جند تا زیتون بی هسته بده بعد تا یع هفته از زیر ناف تا روی مثانه رو روغن سیاه دونه بزن از سردی مثانه هم میشه یه خانومه میگفت پسرش شب ادراری داشت چند سال با سه روز روغن زدن خوب شد بعد راهکار های دکتر خیر اندیشو براش تو اینترنت سرچ کن بزن روغنو امتحان کردی اگر جواب بده تکرر ادرش هی کمتر میشه انوقت بدون از سردی مثانه بوده انشاالله که نتیجه بگیری

سلام عزیزم یه دکتر طب سنتی تو تلویزیون میگفت از سردی هستش، شکمش را چرب کن با روغن زیتون یا سیاهدانه، همیشه با یه شال ببند، دوغ و ماست و ترشی و سردی بهش نده یا کمتر بده، باز ببری دکتر طب سنتی خیلی بهتر نتیجه میگیری سنش کمه از الان دارو مصرف نکنه بهتره با غذا درمان بشه بازم هرطور خودتون صلاح میدونید 

2740
دعواش نکن استرسی بشه خوب نمیشه 

چون یکسال و خرده ای گذشته بود یاد نمی‌گرفت فکر میکردم از لجبازیشه.این اخریا بچه ام دعوا میکردم بمیرم براش .الان که فهمیده شده میگه مامان نمی‌فهمم جیشم میاد.فقط بعضی وقتا میفهمم😭

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
دختر بزرگم این مشکل رو داشت مشخص شد قندش بالاست

ازمایش خون دادم ادرارم همینطور مشکلی نداشت.شلوارش مدام خیس می‌کنه یهویی جیشش سر ریز میشه نمیتونه کنترل کنه.در روز هفت هشت بار شاید.مقدار ادرار هم زیاد که بگم تکرر داره.بی اختیار کلا دست خودش نیست

چون یکسال و خرده ای گذشته بود یاد نمی‌گرفت فکر میکردم از لجبازیشه.این اخریا بچه ام دعوا میکردم بمیرم ...

فقط وقتی خوابه حالا چه روز چه شب؟؟؟یا همیشه.

در طول روز که بیداره چی نمیگه؟؟یا لحطه آخر میگه؟؟

ازمایش خون دادم ادرارم همینطور مشکلی نداشت.شلوارش مدام خیس می‌کنه یهویی جیشش سر ریز میشه نمیتونه کنت ...

بررو طب سنتی شاید مثانش سرد شده باشه 

حتی آدم بزرگاهم مثانشون سرد شه براشون این اتفاق میفته

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
چون یکسال و خرده ای گذشته بود یاد نمی‌گرفت فکر میکردم از لجبازیشه.این اخریا بچه ام دعوا میکردم بمیرم ...

دخترمنم هینجوری بود تا چهارسالگی شبا پوشکش میکردم منم دعواش میکردم بعد فهمیدم ازاسترسشه که خوب نمیشه چند وقتی بامهربونی لباساشو عوض میکردم ومیگفتم اشکالی نداره الان خداروشکر بهتر شده اما بازم گاهی وقتها شب ادراری رو داره بااینکه هفت سالشه ولی دیگه هرشب نیست 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
فقط وقتی خوابه حالا چه روز چه شب؟؟؟یا همیشه. در طول روز که بیداره چی نمیگه؟؟یا لحطه آخر میگه؟؟

در طول روز که بیداره در شب شاید ماهی یه بار اتفاق بیفته اونم دیگه خیلی مایعات بخوره.نمیگه جیششا یکم که خیس میشه میگه .بعضی وقتا اصلا نمی‌فهمم خیس شده 

دخترمنم هینجوری بود تا چهارسالگی شبا پوشکش میکردم منم دعواش میکردم بعد فهمیدم ازاسترسشه که خوب نمیشه ...

کاش شب بود دختر من روزه.ببین یعنی هر روز باهاش بازی میکنم که یوقت از استرس نباشه.ولی نه از استرس نیست .موندم خودمم ولی آناتومی بدنش خیلی لاغر یعنی دور کمرش و اینا کوچیکه.تو بارداری هم به خاطر شکم کوچیکش میگفتن آی یو جی ار هست.

2706