2733
2734

از این به بعد جمع کن برا خودت 

حیف پولی که بیاری تو خونه همچین مردی

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نجس فکر توعه بگو

بعدشم اگه نجسه براش خواهشا خرج خونه رو نکن بزار خودش بده

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد                   عیسی‌مسیح‌: تنها ایمانت بود که تو را نجات داد                                                مسیحی✝️هَلِلویاه

چه بهترررر 

بگو منم نمردم که واسه تو خرج کنم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

بهترررر

برو با پولات حال کن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

خب بهتر

از خداتم باشه

از این به بعد پولاتو جمع کن طلا بخر و پس انداز کن.

ب اونم بگو چون پول من نجسه باید کل خرج خونه رو خودت بدی

ب هیچ عنوان هم کمک خرجش نباش

تا خودش درخواست کنه

کسی که این امضا رو میخونی ازت میخوام برای حل مسئله ی زندگیم یه صلوات بفرستی.ان شاءالله که بازتابش رو توی زندگی خودت ببینی بزودی. خدایا یه روزی حلال و فراخ ازت میخام. الهم صلی علی محمد و آل محمد 

توهم اونقد باپولش خرج کن به روز سگ بیفته والله

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2706