2752
2734

اگر شما هم دوست داشتید شرکت کنید ان شاءالله همگی حاجت رواشیم ناامید برنگردیم ،عزیزان بعد از اینکه به امام زمان متوسل شدیم (قبل از اینکه این متنو بخونیميا سادَتى وَمَوالِىَّ، اِنّى تَوَجَّهْتُ و...)چهارده معصوم رو قسم بدیم به حق خون شهدا ابرو شهدا قلب شکسته خانوادشون(شک نکنید شهدا خیلی براشون عزیزن ) به قلب شکسته حضرت زینب و حضرت ام البنین به حق گلوی بریده حضرت علی اصغر به حق معصومیت حضرت رقیه و در اخر بحق دو دست بریده حضرت عباس بحق اشک ناامیدی چشمان حضرت عباس قسمشون بدیم که ناامیدمون نکنن و حاجتمونو از خدا بگیرن بگیم ما با کلی امید اومدیم گدایی ناامیدمون نکنید و... و اسم تک تک بچه هارو بگیم که حاجتامونو براورده کنند وبعد قسمت يا سادَتى وَمَوالِىَّ، اِنّى تَوَجَّهْتُ  دو تا اخر بخونیم

میشه برا شفام یه صلوات بفرستی ؟؟ان شا ءالله ک حاجتروا شی به امید خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بچه ها اسمتون رو به این لیست اضاف کنید اسم خودم 

طیبه مثلا شما اسمتون رها  هستش زیر اسم من اسمتون رو بنویسید شماره بنویسید تا قاطی نشه

۱)طیبه

۲)رها

۳)زینب

اینجوری بنویسید لیست اسم هارو کپی کنید واسم خودتونو اضاف کنید شماره هم بنویسید جلوش که قاطی نشه

۱)طیبه ۲)رها ۳)زینب  ۴) مرضیه

عزیزم اسم تو به اون پستی که فقط اسم طیبه هست اضاف کن  این پست برا مثال بود که بچه ها بدونن چجوری شرکت کنن اسمهای ره و زیبنب رو الکی نوشتم 

بچه ها اسمتون رو به این لیست اضاف کنید اسم خودم  طیبه مثلا شما اسمتون رها  هستش زیر اسم م ...

سلام گلی منو دعا کن اسمم فاطمه میترسم وقت نکنم نخونم 

امضام بخون 

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2706