2737
2739

سلام بچه ها؛ من مامانم زبونش خیلی تلخه وقتی عصبانی میشه اصلا نمیفهمه چی میگه

بابا آدم با دشمنش این رفتار رو نمیکنه من هم آدمم 

تا دعوا میشه به قیافه تا قدم همه چیز حرف میزنه ادای صحبت کردنمو در میاره به زندگیم گیر میده و...... 

واقعا ناراحت میشم یه حرف هایی میگه که صدای شکستن قلبمو میشنوم 

اصلا نمیتونه بپذیره من چیزی بهش بگم انتقاد و... سریع حرف بزنی ناراحت میشه اما اون میگه به این دقت نمیکنه منم آدمم منم ناراحت میشم خیلی دعوا داریم هر سری که دعوا تموم میشه یادش میره حرف هایی که زده رو و دوباره دعوا شروع میشه و همش دوست داره بین من و خانواده ش و خانواده پدری تفرقه بندازه 

و روی خانواده ش خیلی خب حساسه ( البته اعتراضی ندارم خب حق داره خانواده مهمه ) 

مثل یه چیزی بگم درباره خانواده ش حرف بدی هم نیست ولی سریع بر میخوره کلی حرف بارم میکنه😞

ولی خب منم دخترشم همونطور که به اونا اهمیت میده و دوسشون داره به منم اهمیت بده و ناراحتم نکنه اصلا صمیمی نیستیم باهم نمیتونم درد و دل کنم باهاش

چیکار کنم؟باهاش صمیمی شم؟ چیکار کنم دیگه دعوا نداشته باشیم؟ ارتباطمو با خانواده ش کم کنم و به سمت خانواده پدری بیشتر برم؟

بچه ها واقعا ناراحتم واقعا لطفا هرکی که میبینه یه چیزی بگم چون خیلی خسته ام😥😥

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

هیچکس نظری نداره🥺؟

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

تلاش نکن رفتار والدینتو عوض کنی که راه حل بی فایده ای هست 

حقیقت رو بپذیر و در حد لازم ارتباط بگیر

چون هر چی بیشتر تلاش کنی صمیمی بشی یا مثلا متقاعدش کنی که روشش اشتباهه و این جور چیزها، بیشتر خسته و فرسوده میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلاش نکن رفتار والدینتو عوض کنی که راه حل بی فایده ای هست  حقیقت رو بپذیر و در حد لازم ارتباط ...

درسته سعی کردم تغییرش بدم اما واقعا نتونستم

ممنونم‌ از نظرت💛

2728
الان از تاپیکهای به درد نخور بود همه ریخته بودن فرت و فرت نظر میدادن

دقیقا 

دعوا و خیانت و..... بود چه بسا پربازدید هم میشدم😅

بازم خیلی ممنونم که نظرتو گفتی خوشحالم کردی❤️

دقیقا  دعوا و خیانت و..... بود چه بسا پربازدید هم میشدم😅 بازم خیلی ممنونم که نظرتو گفتی خوشح ...

بله دقیقا👌🏻

ان شالله همیشه موفق وشا‌ باشی

راستی یه تاپیک جامع هست با عنوان ( دختران اسیب دیده از مادر) . همین جمله رو سرچ کن میاره. احتمالا به دردت بخوره 🌹

مامانت هنوز به بلوغ فکری نرسید که خانواده اصلیش شما هستین

بهش بگو توی بحث و دعوا همه بلدن حرفای زشت بزنن اینکه خودتو نگه داری با ارزشه،بگو مامان ناخوداگاه داری زدن حرفای تلخ،حق و ناحق کردن و تبعیض گذاشتن بهم یاد میدی

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
2740
بله دقیقا👌🏻 ان شالله همیشه موفق وشا‌ باشی راستی یه تاپیک جامع هست با عنوان ( دختران اسیب دیده از ...

سپاسگذارم همچنین شما سالم و موفق و شادی بخش جدا ناپذیر زندگیتون باشه🤍چشم خیلی ممنون از لطفتون🌷

مامانت هنوز به بلوغ فکری نرسید که خانواده اصلیش شما هستین بهش بگو توی بحث و دعوا همه بلدن حرفای زشت ...

نمیدونم واقعا چی بگم.... توی دعوا هر دو طرف مقصرن ولی خب شاید از دستم برنیاد تغییرشون بدم ولی میتونم روی خودم کار کنم 

ممنونم از نظرتون🌷💛