2752
2734

ممنون میشم برای خوب شدن منم بخونی سلامتیم برگرده 

اسمم مریم 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

@daltangh   آرامش روح برادرش، ارزوی صبر برای خانواده‌ اش

@امام_رضاجانم   خانم دره با اقای محبوب ازدواج کنن

@emam_reza   رسیدن به عشق

@دختر_اردیبهشتم   گرفتن حق و حقوق

@فنچa74   مادر شدن

استاتر عزیز لطفا برای همه کسایی که تگ شون کردم دعا کنید ممنون💐🧡✨

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفقیت تو درسم 

مشکلم حل بشه برگردم جای قبلی

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

@جان_و_جهانم    ‍ مریم ،حل شدن مشکلش

@zahramas   مادر شدن

@آیه_و_آیماه   حل مشکلش عاطفه

@بهارگیلانی   شکوفه، شفای بیماری چشم، خریدن خونه

@booooooo   اخلاق همسرش خوب بشه

💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731

@نگینسایت   حل مشکلاتش

@دخترنازتونم   حاجت دلش ،سارینا

@دخترآرزوها۷۸   حاجت دلش

@گل_قشنگ   موفقیت خودش و خواهرش شادی

@گلیییی_خانم   رسیدن به عشق

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💝🌸💝💝💝💝🌸🌸🌸🌸

@نگینسایت   حل مشکلاتش @دخترنازتونم   حاجت دلش ،سارینا @دخترآرزوها۷۸   حاجت ...

😍🌷

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

@تاپ_تاپ_خمیر  

@سلامبرابراهیم    

@هر_سقوطی_پایان_نیس   آرامش

@دل_غمگین   ازدواج خوب ، شاغل‌شدن اعضا خانواده، پدرش اذیت شون نکنه،

@میرم_بالاتر_حتما   موفقیت در کنکور

🧡✨🧡✨🧡✨🧡✨💐🧡✨🧡✨🧡💐✨💐🧡💐

ممنونم ازت مهربون ترین فرشته خدا😍😍🙏🙏

انشالله هیچ زنی درحسرت مادرشدن  نمونه و این براش آرزو نشه🥺😔😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏

خانم جان بی بی جان قربونت برم میشه یه نگاهی کنی بهم و منم روز تولدت مامان شده باشم😭😭😭😭😭😭

منم ۵تا کوثر میخونم🌷😔

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
@daltangh   آرامش روح برادرش، ارزوی صبر برای خانواده‌ اش @امام_رضاجانم   خانم دره با ...

😍🥺❤️❤️❤️❤️❤️

تاپیک داستان پروفایلم بخون 🥹 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »