2733
2764
عنوان

دل بی‌قرار نیست ادا درمی‌آوریم...

15421 بازدید | 1326 پست

هرچه دوران غیبت طولانی تر شود گرفتاری شیعه‌ها نیز بیشتر می‌شود.

دردها عمیق تر میشود ..

شیطان فعال تر میشود ..

معرفت ها کمتر میشود‌..

آیا انتظار داریم عصر غیبت باشد و وضع شیعه بهتر شود؟

باید توجه داشته باشیم که یکی از شباهت‌های امام زمان علیه السلام به حضرت یوسف علیه السلام این است که: «واَمَّا مِنْ یُوسُفَ فَالسِّجنِ وَالغیبَه؛ [۱] امام زمان علیه السلام در زندان غیبت است».

⁉️اگر پدر شخصی در زندان باشد، آن شخص چه حالی دارد؟

⁉️اگر یک روز پدر من و شما در زندان باشد چه حالی داریم؟

بیش از هزار و صد سال است که #امام_زمان علیه السلام در زندان غیبت بسر می‌برد!

ما اگر یک وقتی یادمان بیفتد می‌گوییم:

ان شاء اللَّه امام زمان علیه السلام ظهور کند.

آن طور که باید شیعه تشنه امام زمان خود باشد، نیستیم!😔

با نوشتن اتحاد_ما_رمزظهور#  

در ثواب این تاپیک شریک بشید ❣️

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

حاجتت روا میشود با ....🤲

♨️ درخواست‌های ساده‌ی امام زمان و ائمه علیهم السلام از شیعیان 🌷

🔸اما دیگر درخواست #امام_زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواندن زیارت عاشورا است‌‌. چنانکه در ملاقاتی که سید رشتی با امام زمان داشته‌اند؛ امام زمان به سید رشتی می‌فرمایند:
«که چرا عاشورا نمی‌خوانید؟ و بعد سه بار می فرمایند عاشورا، عاشورا، عاشورا.»
📚مفاتیح الجنان، شیخ عباس قمی🌱

🔸 امام صادق علیه السلام نیز در رابطه با زیارت عاشورا به صفوان فرمودند:
«زیارت عاشورا را بخوان و از آن مواظبت کن، به درستی که من چند چیز را برای خواننده‌ی آن تضمین می‌کنم:
۱-زیارتش قبول می‌شود.👌
۲-سعی و کوشش او مشکور می‌باشد.👌
۳-حاجات او هرچه باشد از طرف خداوند بزرگ برآورده می‌شود و ناامید از درگاه خدا برنگردد.»❣️🌿

🔸سپس فرمودند: «ای صفوان، هرگاه برای تو به سوی خداوند متعال حاجتی روی داد، پس به وسیله‌ی این زیارت از هرجا و هر مکانی که هستی، به سوی آن حضرت توجه کن و این دعا را بخوان و حاجتت را از پروردگار بخواه که برآورده می‌شود و خداوند وعده‌ی خود را خلاف نخواهد کرد.»
📚 بحارالانوار، جلد ۹۸، ص ۳۰۰🌱

و از دیگر خواسته‌های امام زمان علیه‌السلام از ما خواندن زیارت جامعه و نماز نافله می‌باشد.
_اتحادمارمزظهور#  

زیارت_عاشورا#  

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🔴 چقدر باید برای امام زمان کار کنیم ؟

🔵 مرحوم حاج عبدالله ضابط (ره) :

🌕آنـقـدر بـایـد بـدویــم تــا وقـتـی امــام زمــان ( ارواحنا فداه ) آمـد سـرمــان را بـالـا بـگـیـریـم و بـگـویـیـم : 

آقــــــا بـیـشـتـر از ایــن جــان نـداشـتـیـم.

_اتحادمارمزظهور#  

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

https://uupload.ir/view/vid_20231225_150046_434_96st.mp4/

💙مثل امام حسین(ع)،
که چراغها رو خاموش کرد
تا اونایی که عاشق نبودن، بِرَن...
امام زمان هم، قلبتُ میخواد!
اگر با دل میای؛
دستاتُ بگیر بالا و
محکم بگو؛ منم هستم ...

🌙امام حال حاضرمون، امام زمانه...باید بیشتر در خونه ی امام زمان رفت تا امامای دیگه..

استاد_شجاعی#  

یاری_امام_زمان#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

تلنگر#      

📌 سلام به پدر...🤚

پسرک کنار سفرهٔ صبحانه نشست. اما یادش رفت به پدر و مادرش سلام کند.

پدر با اخم گفت: مگه می‌شه اول صبح، سلام به پدر و مادرت رو فراموش کنی؟

پسر سپس تلفن همراهش را روشن کرد و مشغول پرسه‌زدن در فضای مجازی شد. این کار هر روز او بود. او باز هم فراموش کرد، صبحش را با سلام به پدر مهربانش آغاز کند.

«سلام علی آل یس… »

او هم خودش را یک #منتظر می‌دانست!

_اتحادمارمزظهور#  

#سلام_امام_زمانم‍ 

👤 او هم خودش را #یک_منتظر می‌دانست!

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

🔴آیا اگر کسی چهل صبح  پیوسته دعای عهد بخواند، از یاران امام زمان خواهد شد، حتی اگر انسان بدی باشد؟

امام‌ صادق‌ علیه‌السلام می‌فرمایند:

هرکس چهل صبح دعای عهد(پشت سر هم و بدون وقفه) را بخواند از یاوران «قائم» ما باشد و اگر پیش از ظهور آن حضرت بمیرد،

خداوند او را از قبر بیرون آورد تا در خدمت آن حضرت باشد. وبه هر کلمه هزار حسنه عنایت می کندو هزار گناه از او محو می کند.

چون دعای عهد به منزله تعهد و بیعت و اعلام وفاداری به امام عصر (عج) است، بنابراین مناسب است که اول روز خوانده شود.

یعنی بعد از نماز صبح تا زمان طلوع خورشید.

شاید برای بعضی ها سوال شود که:

مگر می شود فقط با خواندن 40 روز دعای عهد جزء 313 نفر یاران حضرت قرار گرفت؟

1⃣نکته ی اول :

آن 313 نفر ،که یاران خاص سپاه حضرت ولی عصر عج خواهند بود که خمیره ی اصلی سپاه حضرت خواهند بود و حسابشان جداست،

اما بقیه به منزله ی سربازهای حضرت ولی عصر عج حساب میشوند که ممکن هست میلیونی هم باشند.

2⃣نکته ی دوم:

چون سرباز آقا شدن، سعادت بالایی میخواهد

پس شرایط و قوانینی دارد از جمله ترک گناه و ..

اینکه کسی بتواند 40 روز را پشت سر هم بخواند برای برخی امکان پذیر نیست،

زیرا بارها بودند کسانی که حتی تا 35 روز هم پشت سر هم خواندند و بعد روز 36 ام خواب موندند!

البته این را هم  باید دانست که خواندن دعا به تنهایی کافی نیست،

انسان با قرائت دعای عهد از خداوند مدد می جوید تا لیاقت سربازی در رکاب امام مهدی(علیه السلام) را پیدا کند.

و از خداوند می خواهد اگر چنین لیاقتی پیدا کرد، ولی قبل از ظهور از دنیا رفت امکان بازگشت مجدد به دنیا(رجعت) را برای او فراهم کند.

بنابراین دعای عهد مانند هر دعای دیگر زمانی اثر خود را خواهد داشت که انسان با گناه و آلودگی، قابلیت این عنایت  الهی که به او شده را از دست ندهد.

📙مفاتیح الجنان

📘گزیده ی سخن بزرگان

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

سلام💙✨

روزتون بخیر و نیکی💙✨

امضای خدا پای تک تک آرزو هاتون💙✨

💙✨💙✨💙✨💙✨💙✨💙✨💙✨

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

💙✨💙✨💙✨💙✨💙✨💙✨💙✨

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

بیایید قدمی برای ظهور مولا برداریم .

اگر بتوانید تنها یک ثانیه فرج را جلو بندازید در تمام برکات آن شریک هستید ‌‌‌،🌷

برایش سرباز باشیم 🤚

نه سربار ....

_اتحادمارمزظهور#

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

فضائل _حضرت _فاطمه سلام الله علیها 🌿

🔹 رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:

روز محشر که فرا می‌رسد، از جانب پروردگار جهانیان منادی ندا سر می‌دهد:

أَیْنَ ذُرِّیَّةُ فَاطِمَةَ وَ شِیعَتُهَا وَ مُحِبُّوهَا وَ مُحِبُّو ذُرِّیَّتِهَا؟!

فرزندان و شیعیان و دوستان فاطمه و دوستان فاطمه و دوستان ذریه فاطمه کجایند؟!

وَ قَدْ أَحَاطَ بِهِمْ مَلَائِکَةُ الرَّحْمَةِ فَتَقْدُمُهُمْ فَاطِمَةُ علیها السلام حَتَّی تُدْخِلَهُمُ الْجَنَّةَ.

آن ها در حالی که ملائکه رحمت پروردگار،همه ی آنان را احاطه کرده اند می آیند؛ سپس فاطمه زهرا سلام الله علیها جلو می رود و آن ها❣️

📚الأمالی، شيخ صدوق ص۱۸🌱

_اتحادمارمزظهور#  

سلام_امام_زمانم#   ♥️

سلام پدر مهربانم. ✋🏻

🍃🌸اولین سلام صبحگاهی تقدیم به ساحت مقدس آقا امام زمان ارواحنا فداه

سال ها؛

نه قرن هاست که کفه ترازوهایمان تعادل ندارد؛

با دستی خالی و ندار، دل هایمان پر از دل تنگی برای کسی است که او از ما دلتنگ تر است.......

کسی که باید باشد و نیست....

_امام_زمانم#  

الـٰلّهُمَ؏َجــِّلِ‌لوَلــیِّڪَ‌اَلْفــَرَجْ‌

بحق‌ حضࢪٺ‌زینب‌ڪبرۍ‌سلام‌الله‌علیها‌🤲🏻🌤

آیا میشود با امام و همه درجه امام شویم  ؟!!

عجب فضیلت و مقامی 🤌👌

🥀حضرت عبد العظيم بن عبد اللّٰه حسنى سلام الله علیه از امام نهم روايت كرده است كه از گفته پدرانش حديث كرده كه امير المؤمنين سلام الله علیه فرمود برای قائم ما سلام الله علیه و عجل الله تعالی فرجه الشریف ،غيبتى است كه مدتش طولانى است گويا من شيعه را مى بينم كه در غيبتش چون چهارپايان جولان ميزنند و چراگاه ميجويند و بدست نمى‌آورند.

هر کدام شأن بر دین خود ثابت بمانند و‌ برای طول غیبت امام دلش دچار قساوت نشود او در روز قیامت در درجه ی من با من است سپس فرمود براستى قائم ما چون قيام كند براى كسى در گردن او بيعتى نباشد و از اين جهت است كه ولادتش پنهان و شخص او غائب است.

📚كمال الدين و تمام النعمة ، ج۱ ، صفحه ۳۰۳🌱
_اتحادمارمزظهور#  

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹❤️

سلام عزیزم الهی امین 🤲🤲💚به نیت حاجت دلتون هدیه به آقا جانمون:  یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2706