2737
2734
عنوان

آشنایی ،خواستگار

258 بازدید | 18 پست

سلاام دوستان 

من قراره فردا با یکی که خواستگارمه برم بیرون آشنا بشم صحبت کنم و دربارش فکر کنم 

میگین درباره چه موضوعاتی صحبت کنم ؟

چه سوالاتی بپرس 

چه کارایی و مد نظر داشته باشم 

و ..... 

واقعا ممنونتون میشم 🥲🥲🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا مهمه ؟

نه، ولی خب

بپرسه از چیه من خوشت اومد 

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

سن مدرک تعداد خواهر برادرا هرچند اینا ملاک نیستن ولی واسه ارتباط برقرار کردن خوبه

همه کاراشو باید زیر نظر داشته باشی از کوچیکترین کاری که از نظرت عجیبه نگذر نه اینکه به روش بیاری ولی دنبال دلیل باش

هدفش از ازدواج برنامش واسه آینده رسم و رسوماتشون شغلش بپرس اما حقوقشو الان نپرس

اینکه تو زندگی چیا جمع کرده و و و

بیشتر سعی کن انالیز داشنه باشی رو طرز حرف زدن اینکه چطوری جمله بندی میکنه حرفشو چطوری شروع میکنه سوالایی که میپرسی قرار نیست همه ی شخصیتشو بفهمی مثلا راجبه خونه و حقوق و حقایی میخوای داشته باشی حرف بزن راجبه نوع پوشش و .... همینا دیگه ایشالا اگه خیره ازدواج کنید

2740

به همه ی رفتارهاش توجه کن، خرج کردن، نحوه ی صحبت کردن، نگاهش به خودت، نگاهش به اطراف، احترامی که بهت میذاره، موضوعاتی که صحبت میکنه راجع بهش و سوالاتی که میپرسه، ببین ملاک هاتو داره یا نه، ادم خوش اخلاق و ریلکسیه سا عصبیه، ببین دیدش به زندگی چطوره امیدواره یا نه، اهل کار هست یا نه، اهل رفیق بازی نباشه که بیچاره میشی، اهل دود و دم نباشه، اینا رو میتونی راحت بپرسی، ببین دست و دلبازه یا نه، خوش صحبته یا کم حرفه، اعتماد به نفسش چطوریه، راجع به درامدش میتونی بپرسی چون مهمه، ببین بعد از ازدواج قراره کجا زندگی کنید، زندگی با خونواده همسر یا تو یه ساختمون و محله رو‌پیشنهاد نمیدم چون دردسرسازه، ببین چطور راجع به خونوادش حرف میزنه، و وابستگیش چقدره، بپرس با تحصیلت اشتغالت، ارتباطات مشکلی نداره یا نه، اهل مهمونی و رفت و امد هست یا نه، کلا ببین اخلاقش بهت میخوره یا نه، فقط احساساتی نشو و کاملا منطقی برو جلو تا وقتی که ازش مطمئن شده باشی که مناسبت هست یا نه

ببین بهش بگو بد دل نباشه مثلاً بعد عروسی نذاره بری بیرون یا بگه آرایش نکن یا گوشی تو ازت بگیره اینا خیلی مهمه

(اونجایی که دلت شکسته💔💔💔ولی با بغض و لبخند میگی اشکال نداره😐همونجا غمگین ترین جای مهربون بودنه😔😔😔)

خواسته هاتو بدون تعارف بگو ... همه بهترينشونو نشون ميدن ....خواسته هاتو بنويس ادم حول ميشه

حق طلاقو حضانتو سفر خارجو بگير

بگو حقوق خودم مال خودمه اگه كمكي هم كردم لطف ميكنم

هر موقع دوست داشتم ميرم خونه بابام

منو اجبار به كاري نكن هي بريم خونه مامانم خودم تشخيص ميدم

پول تو جيبي ماهانه يادت نره حالا تو محترمانه تر بگو من خوابم مياد نميتونم زياد محترمانه بنويسم 😂

مناسبتهارو فراموش نكن بزار بدونه طلا دوست داري هيچ عيب هم نيست بگو كادو برام مهمه اگه نگي تا اخر عمر برات هيچكاري نميكنه 

مهريه رو به توافق برسيد حتما يچي ازش بگير زميني خونه اي بزن تنگش

بگو خونه ماشين نصف نصف 

خط قرمزاتو بگو

واقعا ركو پوست كنده حرف بزن ازدواج خيلي مهمه مسئوليته ها شوخي نيست 

ببين تو خونه تو دوست اشنا مسئوليتپذير هست رفتار واقعيشو از دوروبرياش دربيار ببين چطوريه 

خود واقعيشو پيدا كن

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی

خودت چي مسئوليتپذير هستي؟

در مورد بچه هم بگو هر موقع خودم شرايط مادرشدنو داشتم اقدام ميكنيم بخدا خيلي سخته نصف عمر ميشي 

خسيس نباشه كه وا ويلا

خونه داره ماشين داره حساب بانكيش پره 

اگه شغل ازاد داره مغازه داره؟

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
بکو قبل من چند جا خاستگاری رفتی؟  

ا چرا ؟

بعد جواب داد چی بگم 

یچیزی بگم قبل من با ی دختر خانمی چند ماه عقد بپده بعد معلم بوده دختره ولی خیلی بی ادب بوده و متین نبوده توافقی جدا شدن 

و ... 

پسر سر به زیر و یا حجب و حیاییه 

شغلش هم خوبه 

ولی خب نمدونم واقعا بعد من هنوز نرفتم سرکار 

2706