2733
2734
عنوان

❤یلدا❤کدومو بپوشم؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7352 بازدید | 208 پست
انگار از حالا به بعد برای تعلیقات جدید میاد 

ما چطوری بفهمیم کی تعلیق شده؟😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آمنه از خانه کودک زنگ زدن گفتن بیاین اینجااا  این یکی خانه کودکش بزرگتره امروز گفتم دیگه هیچج ...

ببخشید اونموقع رفتم. آره ببر گناه داره بچه ها تفریح لازم دارن. چیشد بردی یانه؟؟؟ 

مامی بهار و بهراد  
2728
2738
راستی لباسو خریدی؟  برای منم حتما خریدی دیگه🤔🤔🤔🤔

آرههه برات ۲ تا سکم خریدمم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چگونه می‌شود از پشت گوشی به کسی سیلی زد؟؟ 

تو گوگل سرچ بنماا😁😁

تاپیک میکنم کاربرای اینجا ایده های جالبی دارن بعد روت پیاده میکنمش☺️

😂😂😂

منتظرتممم