2752
2734
عنوان

❤یلدا❤کدومو بپوشم؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7612 بازدید | 208 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂خلاق کی بودی توو

تو😌 

پلیسه امسال خیلی ترند شده

قشنگ باریک و کشیده تر هم نشون میده

بپوش و لذت ببر 😎

چه جوانانی! اسماعیل میبینی؟ چه جوانانی! بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...🖤
تازه خوندمش😁 بسی زیبا بود آفرین آفرین.... کاش مرضی هم بوود امشبا

آره بخدا الکی تعلیق شد . 

حداقل اگر آدم بدونه چرا به چه خطایی تعلیق شده که باعث افتخاره    ولی بنده خدا کامنت هم نمیذاره آنچنان.  فکر کنم دوستان بزرگوار ؛ توی گزارششون نوشتن  وی حتما توطئه ای بزرگ در سر داشته که کامنت نذاشته   

...
2731
تو😌  پلیسه امسال خیلی ترند شده قشنگ باریک و کشیده تر هم نشون میده بپوش و لذت ببر 😎

فدات بیشمم😍😍

چشم چشم

این آقا بیاد بریم ۵ قرار بود بیاد😶

حقش هست خودشو پسرشو باهم بندازم بیرون یاا نه؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
امشب میرمم اونجا بازم نگاه میکنم ببینم چیا داره❤

💚کدوم شهر هستید جسارتا ؟ گفتم اگر شهر ما هستید آدرس دوتا پاساژ  رو بدم که مانتو و پالتو و لباس هاشون عالی و شیک هستند 

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
     آره بخدا الکی تعلیق شد .  حداقل اگر آدم بدونه چرا به چه خطایی تعلیق شد ...

😂😂😂😂

اشکال ندااره وصل میشه دوبااره❤

منم وی پی انم خر شده نتونستم بهش پیاام بدمم

ولی بهش بگو با نی نی یار حرف میزنیممم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بهت میاد گلم❤

قشنگه😍

💚کدوم شهر هستید جسارتا ؟ گفتم اگر شهر ما هستید آدرس دوتا پاساژ  رو بدم که مانتو و پالتو و لباس ...

من تهرانم عزیزم

ممنون

🥰❤❤❤❤🥰

من تهرانم عزیزم

عه خب پس هیچی کنکل شد 😅💚

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗