2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این از اون تاپیک هاست که بعدش میان همه رو تعلیق میکنن😂

دست گذاشتی رو مساله ای که همه میخوان یه بد و بیراهی بگن به ...

نیروهای خدوم و زحمتکش پلیس امنیت اخلاقی خدا حفظشون کنه🤫

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
2740
به دردسرش نمی ارزه بابا.. ماشین میره پارکینگ از کار و زندگی میفتیم.... همون روسری سر میکنیم راحت تری ...

اتفاقا یکی از آشناها اسنپ کار میکنه اون میگفت به دردسر و اعصاب خردیش و بحث با مسافر نمیارزه. آخرم امتیاز پایین میدن تعلیق میشم از کار میفتم. همون هر از گاهی میرم از پارکینگ در میارم بهتره. آخه راننده باید حواسش به جلو باشه و به خیابون داغون و تابلوها و ماشین ها و عابر و مسیر سفر دقت کنه یا مدام آینه رو چک کنه که روسری مسافر نیفته؟!

مجدد تشکر میکنم من از نیروهای خدوم. من کلا همین یک خط رو دارم تعلیقم نکنین😁

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
درست نمیدونم من حدودا یک هفته دیدم.بعد رفتیم سفر برگشتیم قفل رو برداشته بودن.

ولی اینکار جز قوانین پلیس نیستا !!!

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
اتفاقا یکی از آشناها اسنپ کار میکنه اون میگفت به دردسر و اعصاب خردیش و بحث با مسافر نمیارزه. آخرم ام ...

اینکه تو اسنپ کشف حجاب بشه ک ب نظر من واقعا اشتباهه... چرا ی بنده خدای دیگ به خاطر ما از نون خوردن بیفته... 

2706