2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12649712/بین-الطلوعین-وقت-اجابتخدایا-تو-رابه-حق-فاطمه-زهرا-دست-اعضای-این-تاپیک-را-خالی-بر

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید

دلم خیلی براش تنگ شده ولی جفتمون لجباز و مغروریم🥴 لطفا دعا کنید همین روزا بیاد سر صحبت باهام باز کنه 

آخرین بار من پا روی غرورم گذاشتم الان نوبت اونه💔

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم خیلی براش تنگ شده ولی جفتمون لجباز و مغروریم🥴 لطفا دعا کنید همین روزا بیاد سر صحبت باهام ...

اگه همسرته منتظر نباش غرورتو واسه همسرت بشکون مردا تشنه محبتن یه قربون صدقه بری زود دلبسته میشن ولی به اندازش

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
2731
 دلم خیلی براش تنگ شده ولی جفتمون لجباز و مغروریم🥴 لطفا دعا کنید همین روزا بیاد سر صحبت باهام ...

مگه نوبتیه... چه اشکالی داره شما پا پیش بذاری؟ مثلا دیروز یه بحث بین مامانم و خاله م بود و خالمم مقصر بود... ولی مامانم پا پیش گذاشت...

🤍🌱️ 
اگه همسرته منتظر نباش غرورتو واسه همسرت بشکون مردا تشنه محبتن یه قربون صدقه بری زود دلبسته میشن ولی ...

همسرم نیست عزیزم 

مگه نوبتیه... چه اشکالی داره شما پا پیش بذاری؟ مثلا دیروز یه بحث بین مامانم و خاله م بود و ...

خب همسرم نیست بعدم اره عزیزم یه وقتایی تو باید کوتاه بیای یه وقتایی طرف مقابل دو طرفست 

2738