2733
2734

میگه شماره کارت بده یه پولی به یه مناسبت برات بریزم.

ولی من نمیخوام، چون این آدم خیلی خسیسه.

شاید به خاطر عذاب وجدانه(که بعید میدونم چون دل سنگه) (چون خیلیییی سرکار ناراحتم کرده،بهم توهین کرده،تهمت دزدی زده) یا به خاطر اینه که میخواد نمک گیرم کنه که تا چند ماه آینده هم پیشش بمونم و براش کار کنم؟؟؟؟؟؟

بهش میگم به چه علت میخوای پول بریزی؟!! میگه در جواب محبت هایی که بهم کردی😑

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.

سرد رفتار کن بگو نیاز نیست . و دیگه جواب نده

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه کسی از فن بیان و کلاساش اطلاعات داره بهم پیام بده🥹   کاربریه دو دوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خودت جواب رو دادی

احتمالا میخواد مدیونت کنه

بگو من اگر محبتی کردم برای ثواب آخرتم بوده و با خدا تسویه اش میکنم نه با شما و دیگه هم ماجرارو کش ندید ممنونم

البته نمیدونم محبتتون از چه نوعی بوده

رييس تونه؟ بگيد از طريق بخش حسابداري بهتون پاداش بره! روابط مالي شخصي نداريم سر كار!

صاحبکارمه

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
یا اگه رئیسته و واسش کار میکنی بگو با بخش حسابداری هماهنگ کنه

صاحبکارمه ،با هم دیگه کار میکنیم

صاحبکارمه

پس مطلقا مستقيم چيزي نگيري!!!!! ايشون معلوم نيست هدفش چيه؟ اين بار بگو من كه براي شخص شما كاري نكردم وظيفه ام بوده كارم بوده پس از طريق شركت/اداره/كارخونه بهم پاداش بديد خيلي هم ممنون

🚫☠️لطفا درخواست دوستی ندید👻🚫

نگیر  هیچکس بی دلیل ب کسی پول نمیده مخصوصا اینکه گفتی خسیسه 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2706