2737
2734

دوستان

برا بعد iui دکترتون دوفاستون(دوفامد یا اسمهای دیگه هم داره) بهتون داده

برای من فقط ۱۰تا نوشته

برا شما چندتا

میشه مراحل iuiرو.بگید که چندبار رفتید پیش دکترتون و چیکارا کردید؟من دکترم شهر دیگه ایه موندم چطور تو یه ماه چندبار بیام و برم پیشش

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
میشه مراحل iuiرو.بگید که چندبار رفتید پیش دکترتون و چیکارا کردید؟من دکترم شهر دیگه ایه موندم چطور تو ...

دو سه باری رفتم اولش

روی ریل بیافتید فقط یکبار برا iui میری

آزمایش تیروئید و آزمایش فاکتورهای خونی و سونو وازمایش ادرار و آزمایش اسپرم همسر رو داشته باشید آماده بعضی دکترها آزمایش hiv و هپاتیت و چند ویروس دیگه رو هم میخوان

و میری دکتر با توجه به وضعیتت داروی تحریک تخمکگذاری و ویتامین میده و  روز ۹ به بعد دوباره سونو اگه تخمک ها مناسب بود امپول اچ ام سی میزنه و روز بعد یا دو روز بعد همسرت منی رو به آزمایشگاه میده که شستشو بدهند و همون روز دکتر تزریق میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سه باری رفتم اولش روی ریل بیافتید فقط یکبار برا iui میری آزمایش تیروئید و آزمایش فاکتورهای خونی ...

اره همه ازمایشارو انجام دادیم فقط همین مونده که برم سونو و دارو بده بهم ،ممنون جواب دادی عزیزم انشالله که نتیجه بگیری

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
2742
ممنون برات صلوات فرستادم شمام همینطور

متشکرم عزیزم❤❤