2733
2734

شنبه هفته پیش از دست دادیمش و بشدت حالمون بد بود هممون چون خیلی عزیز بود و برای من خیلی بیشتر از یه عمه بود و کارم گریه بود.. پسرش میگه تورو اندازه من دوس داشت منم خیلی دوسش دارم و چیزی جز مهر و محبت ازش ندیدم:) 

دیروز داشتیم اماده میشدیم بریم سر خاک بابام تو حیاط بود یهو صدام زد زهرا ببین کبوترو.. دیدم یه کبوتر سفبد تو حیاطمونه  که تاحالا همچین کبوتری تو حیاطمون یبارم ندیدم توی این ۱۳ سالی که تو این خونه ایم

امروز داشتیم ناهار میخوردیم یهو دیدیم همون کبوتر با نوک زد به پنجره و صدلی پر زدنشو شنیدیم رفتیم دیدیم نشسته توی حیاط برمج دادیم خورد و رفت

عصر هم خواستم در حیاطو باز کنم هوا بیاد دیدم رو پله حیاطمونه همون کبوتره باز بهش برنج دادیم یکم خورد و یکم تو حیاطمون قدم زد و نیم ساعت بعد رفت... 

ما تاحالا سابقه نداشته کبوتر اونم رنگ سفید بیاد تو حیاطمون همش حس میکنم یه نشونه ست که بگه حالم خوبه.. 

چون عمم تو این دنیا خیلی درد کشید ۱۳ سال حدودا با سرطلن جنگید بی پولی کشید اخرشم تو۴۷ سالگی با یه پسر ۱۷ ساله از دنیا رفت

درسته دلمون خیلی تنگشه ولی دلم اروم شده نمیدونم شاید خرافاتی شدم ولی حس میکنم عمم فرستادش که بگه آروم شدم🥲💔

خواستم حس خوبمو باهاتون ب اشتراک بذارم(لطفا اگه اعتقاد ندارین مسخره نکنین:)) 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا رحمتش کنه و بهتون صبر بده عزیزم...سرطان چی داشتن؟وقتی با اون کبوتر آروم شدی پس حتما یه نشونه&nbs ...

فداتشم عزیزم خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه

سرطان سینه بود ولی تو کل بدنش پخش شد و زد به چشم و پاهاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..
سرطان سینه که درمان داره فکر نمیکردم سرطان سینه هم آدم بکشه  

درمان داره ایشونم سینه شو نو بریدن

ولی متاسفانه اینجوری شد.. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..

عزیزم نشونس چرا نشونه نباشه......خدا رحمتش کنه خدا به شمام آرامش بده.........حالا بچشو کی سر و سامون میده؟؟؟؟؟؟؟؟البته خدابزرگه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
عزیزم نشونس چرا نشونه نباشه......خدا رحمتش کنه خدا به شمام آرامش بده.........حالا بچشو کی سر و سامون ...

فداتشم عزیزم خدا رفتگانتونو بیامرزه

باباش و عمه کوچیکم و بابام و عموهام و خودم حواسمون بهش هست چون ب هرحال یادگار یکی از عزیزترینامونه

میگه نمیخوام درس بخونم ولی یکم اروم ک شد باهاش صحبت میکنیم مادرشم ارزو داشت پسرش بره دانشگاه و موفق بشه یعنی از خورد و خوراکش میزد ک پسرشو بفرسته کلاس...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..
فداتشم عزیزم خدا رفتگانتونو بیامرزه باباش و عمه کوچیکم و بابام و عموهام و خودم حواسمون بهش هست چون ...

خدا کمکش کنه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2706