2737
2739

بچه ها من ۴ ابان اولین روزِ اخرین پریودمه

الان باید ۷ هفته و ۳ روز باشم

دیروز سونو دادم گفت ۵ هفته و ۳ روزه

چرا تفاوت داره؟؟🥺🥺

فقط هم ساک حاملگی دیده شد با اندازه ۱۳ میلیمتر

اندازه اش خوبه؟؟🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لقاحت دیر بوده حتما 

صبر کن تا دو هفته دیگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
لقاحت دیر بوده حتما  صبر کن تا دو هفته دیگه

یه بار سقط داشتم واس همین نگرانم

اخه دو روز مونده به موعدمم ازمایشم مثبت شد

حتی اگ لقاح دیر بوده باشه بازم اینقد زود ازمایش مثبت میشه؟🥺

2740

همیشه اینطوریه سونو فرق میکنه جای نگرانی نیست که

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
بیشتر باز خوبه 😄 اون خطای سونوگرافی بوده اصلا نگران نباش  من دو هفته کمتر رو چیکار کنم🥺🥺

نه هردفعه سونو دارم میدم ۴روز بیشتر..

اتفاقا تو که کمه مشکلی نداره نطفه دیرتر بسته شده ... اما من چی😁 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
یه بار سقط داشتم واس همین نگرانم اخه دو روز مونده به موعدمم ازمایشم مثبت شد حتی اگ لقاح دیر بوده ب ...

ایشالله که خیره 

امروز یه نذری بکن 🌹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

عزیزم درسته دیگه سونو سن واقعی بارداری رو میگه ۴ آبان اولین روز پریودته دیگه قطعا تا دوهفته بعدش که باردار نبودی لقاح بعد از زمان تخمک گذاری هست دیگه چون زمان لقاح رو نمیشه دقیق تشخیص داد برای همین سن بارداری رو از اولین روز آخرین پریود حساب میکنن واسه همین ۲ هفته همیشه با سونو فرق داره

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیر لقاحت گرفته عزیزم فقطم یاک دیده شده چون هنو زوده هفتت پایینه انشاءالله دو هفته دیگ برو قلبشم تشک ...

انشالله ❤🥺

من یه بار سقط داشتم واس همین نگرانم

۴ ۵ روز پیش هم یکی دو قطره خون اومد ازم ولی قطع شد

الان یکمی ترشح زرد رنگ دارم🥺🥺

انشالله ❤🥺 من یه بار سقط داشتم واس همین نگرانم ۴ ۵ روز پیش هم یکی دو قطره خون اومد ازم ولی قطع شد ...

استراحت کن

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
2706