2733
2734
عنوان

اختلاف دو هفته ای سن جنین با سونوگرافی مگه میشه بچه ها؟؟🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 42 پست
تو هفته چند معلوم میشه تک شریانیه؟  انومالی رفتم چیزی نگفت

خب نبوده که بگه.. من الان مدام باید بخورم که این وزن بگیره بدبختی میل به خوردنم ندارم اصلا،، اما خب دکتر گفته تااینجا وزنش خوب بوده کم نبوده .. حالا خدا کنه تاخرش وزنش خوب باشه کوچول موچولو نشه😁

چندهفته ای؟

تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
خب نبوده که بگه.. من الان مدام باید بخورم که این وزن بگیره بدبختی میل به خوردنم ندارم اصلا،، اما خب ...

خداروشکر ایشالله که تا آخر خوبه وزنش نگران نباش 

فقط بخور دیگه 😅

من ۱۹ هفتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلا نمیدونم تک شریانی چیه  چیز زیادی در موردش نخوندم

منم نمیدونستم.. تازه فهمیدم..

جفت دوتا. رگ داره که بچه ازش تغذیه میکنه مال تک شریانیها یک رگ یعنی بچه راه تغذیه ای کمتری داره.. با یک رگ تغذیه میکنه بخاطر همین ممکن وزنشون کم بشه 

اصلا میل ندارم هیچی

مولتی ویتامین میخوری ؟ 

من تا دو هفته پیش میل نداشتم 

الان دم به دقیقه گشنمه همش هم تقصیر این ویتامیناست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
به سلامتی.. ان شاء الله ۳۹هفتگیت☺️☺️☺️

ایشالله همچنین 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مولتی ویتامین میخوری ؟  من تا دو هفته پیش میل نداشتم  الان دم به دقیقه گشنمه همش هم تقصی ...

اره کلی ویتامین میخورم..

گرسنه میشم اما میل ندارم.. فقط میوه میلم میکشه دیگه هیچ

اره کلی ویتامین میخورم.. گرسنه میشم اما میل ندارم.. فقط میوه میلم میکشه دیگه هیچ

میوه هم خوبه 

آجیل و ماست هم خوبه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میوه هم خوبه  آجیل و ماست هم خوبه

اره میدونم لیست خوردنی بهم داده شده ولی اصلا میل به خوردن ندارم..،زوری مثلا ۴تا دونه بادوم بخورم اونم زورکی..اصلا نمیدونم چرااینجوری شدم

من جنین ۳۳ هفته ولی تو سونو ۳۹هفته بود ...ی دوستی هم داشتم مثلا ۲۷ هفته بود ولی سونو ۲۴بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
بیشتر باز خوبه 😄 اون خطای سونوگرافی بوده اصلا نگران نباش  من دو هفته کمتر رو چیکار کنم🥺🥺

نه عزیزم خطای سونو نیست من مال من هم ۱۲ روز سن جنین جلوتر از سن بارداری بودو تا اخر هم بود

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌