2733
2739

دوستان من بچه م الان ده ماهشه بعد از نوزادی چون بیشتر به یک طرف خوابیده و فقط از یک طرف شیر خورده سرش یه خورده کج شده ازپشت خیلی نگرانم ینی همینجور میمونه؟😔کسی بوده بچه ش اینجوری بوده باشه درضمن خیلی تلاش کردم به جهات دیگه م بخوابونم ولی نشد

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یه بالشت های مخصوص هست بگیر

بالش داشت ولی تاثیری نداشت واسش

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️
باید زود به زود جابه جاش میکردی 

خودش خیلی بدقلقی میکرد متاسفانه

2740

دختر من تا دوماهش اینجوری بود سرش کج شده بود ی پارچه یا شال رو گرد میکردم سرش رو وسط گردی میزاشتم ک نمیتونست اینور اونور بکنه راست میخوابید درست شد بنظرم توهم امتحان کن هنوز سر بچه نرمه 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
بیار این سمتت بخوابون مو کم داره اختمالا مو دربیاره پیدا نیس سر اکثر ادما کمی کجه

خداکنه پیدا نباشه اخه پسرم هس کچل کنه بعدن مشخصه😭

وقتی خوابه به جهتی که میخوای بچرخونش و یه بالش بذار پشتش که دیگه نچرخه. چند روز اینکارو انجام بدی در ...

ینی هنوز وقت هس ؟

پسر خواهر منم همینطوره. اما اون از شکم‌مادر این طور بود یه تا بودن جا کم بود😅😅

الان چی خوب نشده؟

دختر من تا دوماهش اینجوری بود سرش کج شده بود ی پارچه یا شال رو گرد میکردم سرش رو وسط گردی میزاشتم ک ...

اینکارو میکنم انشالله درست شه ولی خیلی وول میخوره توخواب

2706