2752
2734
عنوان

مامانای باتجربه میشه بیاین یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 25 پست
اگه شیر خودتو میخوره جهت خودتو عوض کن

چشم خواهر ولی مشکل اینجاست فقط ازیک سینم شیر میخوره

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️
ینی هنوز وقت هس ؟

آره گلم

تا وقتی ملاجش بسته نشده درست میشه. ملاج هم معمولا 14 ماهگی بسته میشه. حالا یه ماه اینور یه ماه اونور. ولی هنوز وقت داری فقط بیشتر از زمانی که نوزاد بود طول میکشه. هروقت در شبانه روز خوابید این کاری که گفتم انجام بده. مطمئن باش درست میشه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ۸ ماه داره

ای وای خیلی بده😭خدامرگم بده کوتاهی ازمن بود

آدم خوش قلبی بودم اما زندگی مسئله اش قلب نبود..! تو واگعی نیستی کیکی ولی من بکینگ پودرم ...من گندت کردم✌️
اینکارو میکنم انشالله درست شه ولی خیلی وول میخوره توخواب

اگ دیدی بازم کج‌کرد ی بالش از طرفی ک سرشو کج میکنه جوری بزار ک سرش بچرخه اون طرف دیگه نمیدونم متوجه میشی چی‌میگم یان

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2731
آره گلم تا وقتی ملاجش بسته نشده درست میشه. ملاج هم معمولا 14 ماهگی بسته میشه. حالا یه ماه اینور یه ...

خداپدرمادرتو بیامرزه اگه خوب شه تا عمر دارم دعات میکنم یکم دلم اروم شد 

اگ دیدی بازم کج‌کرد ی بالش از طرفی ک سرشو کج میکنه جوری بزار ک سرش بچرخه اون طرف دیگه نمیدونم متوجه ...

بله دوست گلم فهمیدم خیلی ممنونم از راهنماییت🌹

خوب اینم اشتباهه گلم باید عادت بدی از هر دو تغذیه کنه والی یکیشون به مرور خشک میشه 

بله باید هرجور شده اصلاح کنم این روشو ممنونم ازت که وقت گذاشتی

خداپدرمادرتو بیامرزه اگه خوب شه تا عمر دارم دعات میکنم یکم دلم اروم شد 

زنده باشی عزیزم

میفهمم چه حسی داری. آدم احساس میکنه در حق فرزندش کوتاهی کرده. ولی خیالت راحت. درست میشه. نگران نباش. 

زنده باشی عزیزم میفهمم چه حسی داری. آدم احساس میکنه در حق فرزندش کوتاهی کرده. ولی خیالت راحت. درست ...

اره دقیقا همش عذاب وجدان دارم فداتشم خداکنه خوب بشه انشالله ممنونم ازت دوست عزیزم،💗